
Dacia Dokker - 1.6 MPI, SCHUIFDEUR, BTW-VRIJ / MARGE
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Prijs incl. BTW | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 64.648 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 24 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-32-NGK |
| Datum deel 1 | 29-06-2018 (import) |
| Topsnelheid | 159 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,30 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1111 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 605 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2015 - aug. 2018
Technische informatie
Koppel: 156 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 12,7 s
Topsnelheid: 170 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.886 kg
Afmetingen (LxBxH): 436 x 175 x 185 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 140 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,7 l/100km (1 op 13,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 101 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Havo Auto's Egter van Wissekerkeweg 3 5307VA POEDEROIJEN, NL 0620626250 http://www.havoauto.nl info@havoauto.nl
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metaalkleur
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
Interieur
- Elektrische ramen voor
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
= Bijzonderheden =
Zeer nette Dacia Dokker 1.6 Benzine met Schuifdeur, Bluetooth, Dakrails, Elektrische Ramen en Spiegels, etc. Afkomstig van de 2e eigenaar. Complete onderhoudshistorie aanwezig. Laadvloerlengte van maar liefst 190 cm. Lage wegenbelasting, slechts €32,- per maand (ook voor particulieren)! De prijs van deze auto is BTW- en BPM-VRIJ / MARGE, er komen dus GEEN EXTRA KOSTEN meer bovenop de vraagprijs.
Kijk op onze website voor meer en grotere foto's. Al onze auto's zijn scherp geprijsd en voorzien van een complete onderhoudshistorie. Inruil van uw huidige auto is altijd mogelijk, kom langs voor een proefrit. De koffie staat altijd klaar. U vindt ons aan de Egter van Wissekerkeweg 3, 5307VA Poederoijen. TEL: 06-83164931.
OPENINGSTIJDEN:
Maandag tot en met Vrijdag van 13.00 tot 18.00 uur ('s morgens en 's avonds op afspraak)
Zaterdags 9.00 tot 14.00 uur
(Wij proberen de informatie van onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Wij ontlenen daarom geen rechten aan de informatie in onze advertenties.)
Hoeveel kost een Dacia Dokker verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























