
Porsche 911 - 3.4 Coupé Carrera GT3
Algemeen
| Prijs | € 29.950 |
| Bouwjaar | 1999 |
| Kilometerstand | 186.498 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 01-05-1999 |
| Topsnelheid | 275 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,00 sec |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3387 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1340 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | september 1997 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
Extra informatie
Modelreeks: sep. 1997 - aug. 2001
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Wielbasis: 235 cm
Acceleratie (0-100): 6,0 s
Topsnelheid: 275 km/u
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Motorrijtuigenbelasting: geen
Inbegrepen afleverpakket: BOVAG Afleverbeurt: De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
Fabrikant: Autobedrijf Gert Brandsen Seringstraat 13 6744WZ EDERVEEN, NL 0318-571167 http://www.gertbrandsen.nl info@gertbrandsen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterruitwisser
- Groene baan in voorruit
- Sportonderstel
- Verlaagde carrosserie
Infotainment
- Autotelefoon voorbereiding
- Cd-wisselaar
- Radiovoorbereiding
Interieur
- Elektrische ramen voor
- Lederen interieur
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
= Bijzonderheden =
Auto verkeerd in nieuwstaat!!
Auto is oorspronkelijk uit Japan geïmporteerd.
Volledig GT3 pakket
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Porsche 911. De uitstekende prestaties van deze auto komen van de zescilinder benzinemotor en de automatische transmissie. De stijlvolle, luxe uitstraling is inbegrepen in de vorm van leren bekleding. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. De gasontladingslampen van de xenonverlichting zorgen voor een krachtige en heldere lichtbundel. Tot de uitrusting van deze Porsche behoren ook sportonderstel.
De electronic climate control zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. Deze Porsche is voorzien van centrale portiervergrendeling en boordcomputer.
Als u meer wilt weten over deze auto, dan vertellen we u dat graag. Belt of mailt u ons vandaag nog?
Wij bieden naast hoogwaardige service vooral betrouwbaarheid, zekerheid en transparantie. Dat is ‘leven zonder autozorgen’. Ons bedrijf is ook aangesloten bij de BOVAG. Naast het Autobedrijf biedt Gert Brandsen ook de services Autolease en Autoverhuur aan. Voor ons staat persoonlijke service en gastvrijheid voorop. Wanneer u een auto wilt aanschaffen, advies wilt over occasions of een nieuw leasecontract wilt ondertekenen, wij staan voor u klaar. Gert Brandsen adviseert u graag over de auto die bij u past!
Kijk voor meer informatie op onze website: www.gertbrandsen.nl
Hoeveel kost een Porsche 911 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























