Autobedrijf Peter Opheij

meer dan 8 jaar actief op AutoWereld.nl
Handelsweg 6-A
5492NL Sint-Oedenrode
Autobedrijf Peter Opheij logo

Contactgegevens en openingstijden

Openingstijden

ZondagGesloten
Maandag08:00 t/m 17:30
Dinsdag08:00 t/m 17:30
Woensdag08:00 t/m 17:30
Donderdag08:00 t/m 17:30
Vrijdag08:00 t/m 17:30
Zaterdag08:00 t/m 13:00

Te koop staande occasions bij Autobedrijf Peter Opheij

Over Autobedrijf Peter Opheij

Autobedrijf Peter Opheij in Sint-Oedenrode heeft 37 occasions online op AutoWereld.nl.

De duurste occasion is een Volkswagen Taigo - 1.0 TSI Life Business *Carplay*Garantie, met een vraagprijs van € 23.995,-. De goedkoopste occasion is een Volkswagen Polo - 1.4-16V Trendline *Airco*Nieuwe APK 31-08-2027, met een vraagprijs van € 1.495,-.

Autobedrijf Peter Opheij heeft o.a. occasions te koop staan van de merken Kia, Opel, Renault, Peugeot en Volkswagen.

Bekijk hier alle occasions van Autobedrijf Peter Opheij

Contact opnemen met Autobedrijf Peter Opheij

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken