BOSZ Automotive B.V.

5 jaar actief op AutoWereld.nl
Grote Esch 806
2841MJ Moordrecht

Contactgegevens en openingstijden

Openingstijden

ZaterdagGesloten

Te koop staande occasions bij BOSZ Automotive B.V.

Over BOSZ Automotive B.V.

BOSZ Automotive B.V. in Moordrecht heeft 4 occasions online op AutoWereld.nl.

De duurste occasion is een Volkswagen Golf - 8 2.0 TSI GTI CLUBSPORT PANO HDUP AKRA VOL, met een vraagprijs van € 41.995,-. De goedkoopste occasion is een Volkswagen Taigo - 1.0 TSI Style DSG LED IQ AMBIENT LANE, met een vraagprijs van € 21.999,-.

BOSZ Automotive B.V. heeft o.a. occasions te koop staan van het merk Volkswagen.

Bekijk hier alle occasions van BOSZ Automotive B.V.

Contact opnemen met BOSZ Automotive B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken