Henk Scholten B.V.

meer dan 8 jaar actief op AutoWereld.nl
Malburgseveerweg 10
6833HK Arnhem

Contactgegevens en openingstijden

Openingstijden

ZondagGesloten
Maandag08:00 t/m 18:00
Dinsdag08:00 t/m 18:00
Woensdag08:00 t/m 18:00
Donderdag08:00 t/m 20:00
Vrijdag08:00 t/m 18:00
Zaterdag09:00 t/m 17:00

Te koop staande occasions bij Henk Scholten B.V.

Over Henk Scholten B.V.

Henk Scholten B.V. in Arnhem heeft 587 occasions online op AutoWereld.nl.

De duurste occasion is een Volvo XC90 - T8 Plug-in hybrid Ultra Dark Executive Edition | Eerste registratie sept. 2026 | Bowers &, met een vraagprijs van € 106.190,-. De goedkoopste occasion is een Volvo V40 Cross Country - T3 Nordic+ | Panoramadak | Elektrisch verstelbare voorstoelen met geheugenfunctie | Stoelv, met een vraagprijs van € 17.950,-.

Henk Scholten B.V. heeft o.a. occasions te koop staan van het merk Volvo.

Bekijk hier alle occasions van Henk Scholten B.V.

Contact opnemen met Henk Scholten B.V.

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.