Micha Exclusive Cars

3 jaar actief op AutoWereld.nl
Bronsteeweg 10
2101AC Heemstede

Contactgegevens

Te koop staande occasions bij Micha Exclusive Cars

Over Micha Exclusive Cars

Micha Exclusive Cars in Heemstede heeft 2 occasions online op AutoWereld.nl.

De duurste occasion is een Porsche 356 - B Coupe T6 FIA - Rally - 912 Engine, met een vraagprijs van € 94.880,-. De goedkoopste occasion is een MINI Clubman - 2.0 Cooper S John Cooper Works Panorama | Adaptive Cruise | Memory seats | Leder | Harman, met een vraagprijs van € 20.488,-.

Micha Exclusive Cars heeft o.a. occasions te koop staan van de merken MINI en Porsche.

Bekijk hier alle occasions van Micha Exclusive Cars

Contact opnemen met Micha Exclusive Cars

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.