
Audi Q5 - 2.0 TFSI Launch Edition 252PK
Algemeen
| Prijs | € 25.750 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 139.768 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 21 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PB-224-H |
| Datum deel 1 | 26-05-2017 |
| Topsnelheid | 237 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 185 kW (252 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1695 kg |
| Trekgewicht max | 2400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2017
Referentienummer: 58
Technische informatie
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 237 km/u
Wielbasis: 283 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 162 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik in de stad: 8,6 l/100km (1 op 11,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio installatie premium
- Bluetooth
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- WiFi
Exterieur
- aluminium delen exterieur
- dakspoiler
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- lichtmetalen velgen 20"
- S Line exterieur
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco separaat achter
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- bagage-scheidingsnet
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- schakelpaddles
- sportonderstel
- sportstuur
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- volledig digitaal instrumentenpaneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- start/stop systeem
- vervolgbotsing preventie
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Hierbij aangeboden deze AUDI Q5 S line, - Sportief, stijlvol en comfortabel! Deze Q5 combineert luxe met krachtige prestaties. Dankzij de 252PK benzinemotor en quattro vierwielaandrijving rijdt de auto soepel en stabiel onder alle omstandigheden. De S line uitvoering geeft de Q5 een extra sportieve uitstraling zowel van binnen als van buiten. De auto verkeert in keurige staat en is altijd goed onderhouden, en tevens voorzien van luxe opties zoals sportstoelen, navigatie, multifunctioneel stuur, parkeersensoren, camera, LED-verlichting en een hoogwaardig afgewerkt interieur. Ideaal voor zowel zakelijke ritten als gezinsgebruik. een complete SUV met veel rijplezier en een tijdloze uitstraling! en net voorzien van 4 nieuwe michelin banden!
Let op: De geadverteerde prijs betreft een rijklare meeneemprijs! Dit houdt in dat het voertuig wordt aangeboden zonder aanvullende garanties of extra service.
Voor extra zekerheid en een zorgeloze aankoop bieden wij diverse afleverpakketten aan tegen meerprijs. Hiermee profiteert u van aanvullende garanties en service, zodat u met een gerust gevoel de weg op kunt.
Inruil behoort tot de mogelijkheden. Wij ontvangen hiervoor graag vooraf recente foto’s en
relevante informatie van uw auto, zodat wij u een passend voorstel kunnen doen. Dit mag via
e-mail of whatsapp.
Voor een bezichtiging of proefrit verzoeken wij u vooraf telefonisch contact op te nemen. Zo
kunnen wij de beschikbaarheid van de auto bevestigen en deze voor u gereedmaken.
Wij zijn op werkdagen geopend maar niet altijd aanwezig.
U bent welkom om langs te komen, maar zonder afspraak kunnen wij niet garanderen dat wij u direct kunnen helpen.
Bekijk ook onze andere advertenties voor een actueel aanbod. Geen gehoor?
Stuur gerust een whatsapp bericht!
Hoewel wij grote zorg besteden aan een correcte invoer van alle gegevens, kunnen wij niet
verantwoordelijk en/of aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuistheden of fouten.
Wij adviseren u daarom niet uitsluitend op deze informatie te vertrouwen, maar bij aankoop
zelf de zaken te controleren die voor uw beslissing van belang kunnen zijn.
Hoeveel kost een Audi Q5 verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































