
Citroën C5 Aircross - 1.2 TURBO 130PK AUTOMAAT C-SERIES NAVI CAMERA PDC NAP {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 21.945 |
| Prijs excl. BTW | € 18.685 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 66.754 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 30 november 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-721-VG |
| Datum deel 1 | 30-11-2022 |
| Topsnelheid | 196 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,30 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1405 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2022 - nov. 2023
Referentienummer: 2718736
Technische informatie
Topsnelheid: 196 km/u
GVW: 1.980 kg
Afmetingen (LxBxH): 450 x 186 x 168 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 148 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 30-11-2022
= Aanvullende opties en accessoires =
- 1 Isofix bevestigingspunt op passagiersstoel voor
- 2 bekerhouders in middenconsole
- 2 Isofix bevestigingspunten op achterbank
- 3 individueel verschuifbare (15 cm), verstelbare en inklapbare zitplaatsen van gelijke grootte op 2de zitrij
- 5 driepuntsgordels
- 5 in hoogte verstelbare hoofdsteunen
- 6 airbags : bestuurder, passagier, zij- en gordijnairbags
- 8'' capacitief touchscreen
- 12V aansluitingen (voorzijde middenconsole en in bagageruimte)
- 36 maanden citroën connected services
- A- en B-stijl met ‘Shiny Black’ afwerking
- Achterlichten met 3D Effect
- Achterruitenwisser, met automatische activatie bij inschakelen achteruitversnelling
- Achteruitrijcamera met Top Rear Vision
- Actieve dodehoekbewaking
- Active Lane Departure Warning System
- Active Safety Brake met herkenning van voetgangers, fietsers en nachtfunctie
- Adaptieve Cruise Control
- Aflegvak met antislipmat vóór
- Aluminium pedalen
- Ambiance Wild Grey met bekleding in kunstleer/stof
- Anodised Silver kleuraccenten rond mistlampen en op Airbump
- Antenne geïntegreerd in achterruit
- Automatisch vergrendelen van de portieren bij een snelheid hoger dan 10 Km/h
- Buitenspiegelkappen en portiergrepen uitgevoerd in kleur carrosserie
- C-series logo op zijkant
- Centrale portiervergrendeling met 2 afstandsbedieningen
- Citroën Connect Nav DAB+
- Coffee Break Alert
- Collision Risk Alert
- Comfort knipperlichten
- Dashboardkastje (afsluitbaar en verlicht)
- Dashboardpaneel voorzien van rode accentstiksels
- Digitaal 12,3'' configureerbaar instrumentenpaneel
- Driver Attention Alert
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels met LED instapverlichting
- Elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels met geïntegreerd LED-knipperlicht
- Elektronisch bediende handrem
- Extra getinte achterste zijruiten en achterruit
- Follow me home verlichting
- Full LED-koplampen
- Geluidwerende voorruit
- Geluidwerende voorste zijruiten
- Handmatig bedienbaar kinderslot achter
- Hill Start Assist
- Hoofdsteunen vóór verstelbaar in hoogte en diepte
- Indicator ‘gordel niet vastgemaakt’ bestuurder en passagiers
- Indirect bandenspanningscontrolesysteem
- In hoogte verstelbare bestuurders- en passagiersstoel
- Insert Airbump® uitgevoerd in ‘Anodised Silver’
- ISO-fix
- Keyless Entry & Start
- Kledinghaken op 2de zitrij
- LED ambianceverlichting
- Led dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- LED plafonnière vóór en achter
- Led verlichting
- Led verlichting achter
- Metallic lak
- Middenarmsteun
- Mistlampen vóór met statische bochtverlichting
- My Citroën Drive
- Omlijsting zijruiten uitgevoerd in 'Chrome'
- One-touch elektrisch bedienbare ramen vóór en achter met antiklemvoorziening en kinderbeveiliging
- Opbergtassen aan achterzijde voorstoelen
- Opbergvak (gekoeld en verlicht ) onder middenarmsteun
- Opbergvak (niet afsluitbaar) in centrale console
- Opbergvakken in portieren achter (0,5 liter fles)
- Opbergvakken in portieren voor (1.5 liter fles)
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren achter
- Parkeersensoren vóór
- Regen- en lichtsensor
- Schakelindicator
- Stuurwiel bekleed met nerfleder en voorzien van 2 bedieningszones voor radio en cruise control
- Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
- Tweetonige claxon
- Uitgebreide verkeersbordherkenning
- Variable elektrische stuurbekrachtiging
- Verlichte make-up spiegels
- Vloer bagageruimte op 2 hoogtes te plaatsen
- Vloermatten voor en achter
- Zonneklep bestuurder en passagier (met make-up spiegels)
- Zwarte kunststof bumperskirts (onderzijde bumpers vóór en achter)
- Zwarte kunststof wielkastranden
- ‘Anodised Silver’ kleuraccent op Airbump
- ‘Anodised Silver’ kleuraccent rond mistlampen
- ‘Magic Wash’ ruitenwissers vóór
- ‘Shiny Black’ afwerking grille voorbumper en onderzijde achterbumper
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Citroën C5 Aircross verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























