Let op! Geld lenen kost geld

Lamborghini Gallardo - 5.0 V10 Spyder BTW 21% Lift Navi Leer Clima

06-2007, Benzine, Handgeschakeld, Cabriolet, Wit
€ 88.888
104.613 km
Lamborghini Gallardo - 5.0 V10 Spyder BTW 21% Leer Navi Cabrio - AutoWereld.nl

Kenmerken

Prijs € 88.888
Prijs excl. BTW € 73.461 excl. BTW
Bouwjaar juni 2007
Kilometerstand 104.613 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen -
APK Bij aflevering
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken ZG-951-P
Datum deel 1 29-06-2007 (import)
Aantal deuren 2-deurs
Motorvermogen 382 kW (519 pk)
Aantal cilinders 10-cilinder
Cilinderinhoud 4961 cc
Energielabel G
Carrosserie Cabriolet
Kleur Wit (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Wit metallic
Gewicht 1635 kg

Laatst bekeken

Meer bekijken