Let op! Geld lenen kost geld
Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV | Luxe SUV met 1.800 kg trekvermogen | Elektrisch schuif/kanteldak | 360 Graden C - AutoWereld.nl
 
€ 26.899
30.393 km

Algemeen

Prijs € 26.899
Prijs excl. BTW € 22.289 excl. BTW
Bouwjaar 2023
Kilometerstand 30.393 km
Brandstof Hybride
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 7
APK Ja, tot 02 mei 2027
BTW auto Ja, incl. BTW
Kenteken JPD-58-T
Datum deel 1 02-05-2023
Topsnelheid 210 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 8,00 sec
Motorvermogen 193 kW (262 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 3-cilinder
Cilinderinhoud 1477 cc
Energielabel A
Carrosserie SUV / Terreinwagen
Kleur Blauw (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Blauw metallic
Gewicht 1854 kg
Trekgewicht max 1800 kg
Trekgewicht onger. 750 kg
Verbruik (±) 1 op 83
Introductiejaar oktober 2020
Meer modelinformatie

Aanbieder

MAX'S Mobility
Paramariboweg 84

7333PB Apeldoorn

088-0555777

https://www.maxsmobility.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Alarm
  • ESP
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
  • Traction Control
Comfort
  • Airconditioning
  • Buitenspiegels verwarmbaar
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Lendesteun
  • Panoramadak
  • Regensensor
Multimedia
  • Navigatiesysteem
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
  • Dakrails
Exterieur
  • Spoiler
Overige
  • Binnenspiegel aut. dimmend
  • Elek. verstelbare spiegels

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: 2020 - 2024

Technische informatie
Koppel: 265 Nm

Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 42 liter
Actieradius: 69 km

Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving

Prestaties
Acceleratie (0-100): 8,0 s
Topsnelheid: 210 km/u

Maten en gewichten
GVW: 2.350 kg
Lengte: 454 cm
Wielbasis: 273 cm

Accu
Accu: 18 kWh

Interieur
Bekleding: Stof

Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1,2 l/100km (1 op 83,3)
CO₂-uitstoot (WLTP): 27 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Leaseprijs: private lease € 574 p/m (60 maanden, 10.000 km); full operational lease € 554 p/m (60 maanden, 10.000 km); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden

Beschikbare afleverpakketten:
- Zo meenemen! (inbegrepen):
- Used Car afleverpakket (€ 995 meerprijs):

- 12 maanden Bovag-garantie

- 24 maanden garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.       

- Kijk voor meer informatie op   www.gemaxspolis.nl 

- Volledige controle

- Onderhoudsbeurt volgens schema

- Minimaal 1 jaar APK

- Volle tank

- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd

Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Zo meenemen!"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt

Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Lynk & Co Rokin 75 1012 KL Amsterdam, NL 08003735500 lynkco.com/nl info@lynkco.com

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- lichtmetalen velgen 20"
- metaalkleur
- afwijkende dakkleur
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen

Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- dashboardcamera
- draadloze telefoonlader
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding

Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurwiel multifunctioneel

Veiligheid
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrij assistent
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- dodehoek detectie
- elektronische remkrachtverdeling
- file assistent
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor met correctie
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning

Overig
- oplaadmogelijkheid

= Bijzonderheden =

*De garantieperiode voor deze Lynk & Co 01 kan worden verlengd tot 8 jaar. Neem contact op met onze Sales Crew, zij vertellen u er graag meer over.

Zijn dynamische uiterlijk maakt al direct duidelijk wat voor rijervaring u van deze Lynk & Co 01 mag verwachten: pure sportiviteit. Naast de verbrandingsmotor beschikt de auto ook over een elektromotor, die zorgt voor een extra laag brandstofverbruik. Met een druk op de knop gaat de elektrische achterklep open. Het glazen panoramadak biedt u een breed zicht op de omgeving. Verder is de Lynk & Co uitgerust met: 20 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.

Het digitale dashboard ondersteunt u voortdurend met actuele, bruikbare informatie. Adaptive cruise control houdt de ingestelde snelheid vast en houdt afstand tot het voertuig voor u. Rijden-stilstaan, rijden-stilstaan. Niks is irritanter en vermoeiender dan filerijden. Daar heeft deze Lynk & Co 01 een oplossing voor: de file assistent, die met radarmeting permanent het tempo aanpast op de voorligger. Zelfs als die stopt. Met de ingebouwde spraakbediening kunt u de belangrijkste voertuigsystemen bedienen met stemcommando's. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het full map navigatiesysteem! U bent in deze Lynk & Co ook voorzien van achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter en regensensor.

Deze Lynk & Co is voorzien van verschillende intelligente veiligheidsvoorzieningen. Ze kijken tijdens het rijden als het ware met u mee, ze signaleren potentieel gevaarlijke situaties en in een aantal gevallen kunnen ze ook ingrijpen. Een belangrijke bijdrage aan de veiligheid onderweg levert de verkeersbord-detectie. Het Lane-keeping systeem let constant op en waarschuwt of corrigeert als u onoplettend over de lijnen van de rijstrook gaat. De forward collision warning reduceert het gevaar van een botsing met een voorligger significant. De auto is ook uitgerust met dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning.

Natuurlijk bent u van harte welkom om deze Lynk & Co in ons bedrijf te komen bekijken. Laat u ons weten wanneer u wilt komen?

Bij MAX'S wordt de auto standaard volgens de wettelijke voorwaarden afgeleverd. 
 
Mocht u de auto nog completer afgeleverd willen hebben, dan kunt u altijd kiezen voor het afleverpakket vanaf 995,=
Dit pakket bestaat uit:

- 12 maanden BOVAG-garantie
- Minimaal 2 jaar garantie mogelijk i.c.m. onze allrisk GEMAX'SPOLIS.  
   Kijk voor meer informatie op www.gemaxspolis.nl
- Volledige controle
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle tank
- Het in-en exterieur wordt professioneel gereinigd

Hoewel wij onze advertenties met de grootste zorg voor u samenstellen, zijn fouten in de advertentie zoals specificaties, opties en uitrustingsniveaus altijd onder voorbehoud. Wij adviseren u daarom om zaken die voor u van invloed zijn op uw aankoopbeslissing voor aankoop te controleren.

LIFE IS TOO SHORT TO BUY BORING CARS!

Ik ben MAX’S en ben onderdeel van de Nieuwenhuijse Groep. Ik heet je welkom in mijn moderne garage waar ik alles in huis heb. Occasions met een goed verhaal, perfect onderhouden met een eerlijke prijs. En een team van vakkundige monteurs en technici, die je onderhoud en reparatie van dealerkwaliteit garanderen.

Bij MAX’S bieden we een totaal pakket aan:
- In onze ruime werkplaats staan onze monteurs klaar voor het onderhoud aan uw auto, het  vernieuwen van de APK en schadeherstel.
- De GEMAX’S POLIS: Extra garantie is handig als je opeens langs de weg staat met een spontaan technisch defect aan je auto. Was je daar maar voor verzekerd. Dat kan! Met onze allrisk verzekering verlengen wij de garantie tot minimaal 2 jaar (24 maanden) en dit kan oplopen tot maximaal 10 JAAR! De enige allrisk autoverzekering met minimaal 2 jaar extra garantie*.
- Het MAX’S onderhoudsabonnement: Met het MAX’S Mobility onderhoudsabonnement weet je waar jij financieel aan toe bent! Met dit abonnement betaal je namelijk per maand voor het onderhoud aan jouw auto. En dat gaat verder dan alleen de onderhoudsbeurt, want ook de verplichte APK keuring, het vervangen van remblokken, de remschijven of de distributieriem zijn in dit abonnement inbegrepen. Dit zijn vervangingen die vaak meer kosten dan de onderhoudsbeurt zelf.

Hoeveel kost een Lynk & Co 01 verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met MAX'S Mobility

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken