Let op! Geld lenen kost geld
Mercedes-Benz Citan - 112 BLUEEFFIENCY I Benzine I Origineel NL I 1ste eigenaar I Volledig elek. pakket I Leder - AutoWereld.nl
 
€ 12.450 excl. BTW
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 29.731 km

Algemeen

Prijs € 12.450 excl. BTW
Bouwjaar Juni 2018
Kilometerstand 29.731 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 01 juni 2027
BTW auto Ja, excl. BTW
Kenteken V-439-NV
Datum deel 1 01-06-2018
Topsnelheid -
Acceleratie -
Motorvermogen 84 kW (114 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1197 cc
Energielabel -
Carrosserie Bestel
Kleur Zilver (Metallic)
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1283 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar juni 2016
Meer modelinformatie

Aanbieder

Flik Autobedrijf
Ambachtsweg 26

8152BA Lemelerveld

0572 - 372519

www.flik.nl

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbag Bestuurder
  • Centr. deurvergr.. afstandbediend
  • ESP
  • Mistlampen
  • Park control achter
  • Startonderbreking
  • Traction Control
Comfort
  • Electrisch ramen voor
  • El. verstelbare spiegels
  • Verstelbaar stuur
  • Lederen bekleding
  • Stuurbekrachtiging
Overige
  • Boordcomputer. klein
  • APK bij aflevering
  • Rokersvrije auto
  • Bekerhouder voor
  • Buitenspiegels inklapbaar
  • Buitentemperatuurmeter
  • Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar

Garanties

Extra informatie

Een uitzonderlijk nette Mercedes Citan met slechts 29.731 kilometer op de teller. Deze bus verkeert zowel van binnen als van buiten in zeer verzorgde staat en is volledig onderhouden, waarbij de complete onderhoudshistorie en documentatie aanwezig zijn.

De laadruimte is keurig met hout afgewerkt en klaar voor direct gebruik. Daarnaast is de Citan voorzien van parkeersensoren achter, mistlampen voor, start-stop systeem en eco-modus. Voor extra zorgeloos rijplezier staat de bus op vier splinternieuwe Hankook all-season banden en wordt hij geleverd met drie originele sleutels én een volle tank brandstof.

Een bijzonder nette en zuinige benzinebus met een uitzonderlijk lage kilometerstand die je maar zelden tegenkomt.

Flik Autobedrijf levert deze auto rijklaar af met nieuwe APK, technische controle en onderhoudsbeurt. BOVAG-garantie optioneel

Hoeveel kost een Mercedes-Benz Citan verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Flik Autobedrijf

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken