
Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake - 250 e 218pk AMG Line | AUT | PANO SCHUIFDAK | STOELVERW | CARPLAY {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 32.445 |
| Prijs excl. BTW | € 26.864 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juni 2023 |
| Kilometerstand | 56.386 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 29 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JLL-03-G |
| Datum deel 1 | 29-06-2023 |
| Topsnelheid | 226 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,70 sec |
| Motorvermogen | 160 kW (218 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1332 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1660 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 111 |
| Introductiejaar | mei 2023 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2023
Referentienummer: 2717931
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 470 x 186 x 144 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 24 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Interieur: Zwart
= Aanvullende opties en accessoires =
- 12V-aansluiting in het aflegvak op de middenconsole
- 45,7 cm (18 inch) vijf-dubbelspaaks lichtmetalen AMG-velgen aerodynamisch geoptimaliseerd, tremolietgrijs en glansgedraaid
- Achteruitrij-camera
- Actieve parkeerassistent inclusief PARKTRONIC
- Actieve spoorassistent
- Advanced sound system
- Airbags voor de bestuurder en voorpassagier
- Airbags voor de bestuurder en voorpassagier, kneebag voor de bestuurder, windowbags en sidebags voor de bestuurder en voorpassagier (gecombineerde thorax-/pelvisbags)
- Akoestische omgevingsbescherming
- AMG-dorpels in koestwerkkleur
- AMG-sportpedalen geborsteld rvs met rubbernoppen
- AMG-vloermatten
- Armsteun achter
- ATTENTION ASSIST
- Automatische uitschakeling voorpassagiersairbag
- Bagagenet aan de achterkant van de voorstoelen
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bekleding microvezel MICROCUT/lederlook ARTICO
- Binnenspiegel en linker buitenspiegel automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Combi-instrument met aanduiding voor niet-gedragen gordels op de achterzitplaatsen
- Communicatiemodule LTE (4G) voor het gebruik van Mercedes me connect-services
- Diamantradiatorrooster met chromen stippen en lamel in mat zilver met sierdeel in chroom
- Digitale radio (DAB) voor de standaards DAB, DMB en DAB+
- Dodehoekassistent
- Dubbele bekerhouder voor
- DYNAMIC SELECT
- EASY PACK-achterklep
- EASYPACK-quickfold achterbank gedeeld neerklapbaar 40/20/40
- HANDS-FREE ACCESS
- Hoogteverstelling voor de passagierszetel
- Instaplijsten verlicht
- Interieurhemel in stof zwart
- KEYLESS GO-startfunctie
- KEYLESS GO automatische voertuigontgrendeling
- Laadkabel voor wallbox en openbaar laadstation, 8m glad
- MBUX multimediasysteem met twee 17,78 cm (7 inch) displays
- MBUX uitgebreide functies
- Mercedes-Benz navigatie
- Multifunctioneel sportstuurwiel nappaleder
- Opbergvak in de middenconsole met rollo
- Opklapbare armsteun in de middenconsole voor bestuurder en voorpassagier
- Oplaadkabel voor stopcontact type E/F (mode 2), 8 meter, glad
- Remote services
- Sfeerverlichting met 64 kleuren
- Sierdelen dwarsgeslepen aluminium licht
- Snelheidslimietassistent
- Sportstoelen voor
- TIREFIT inclusief gereedschap
- Touchpad
- Unilakken
- USB-C-aansluiting in het aflegbak en 1 USB-C-aansluiting achteraan de middenconsole
- Voetgangersbescherming (actieve motorkap)
- Voorbereiding Live Traffic Information
- Voorbereiding voor carsharing
- Voorbereiding voor EQ remote- en navigatieservices
- Voorbereiding voor navigatieservices
- Widescreen cockpit
- Wisselstroom-laadsysteem (AC-laden) 7,4 kW
- Zichtbare uitlaatpijpen en decoratief chromen sierdeel in de achterbumper
- Zitdiepteverstelling voor de bestuurderszetel
- Zitvlakverstelling voor de voorste zetels
- Zonnekleppen met verlichte make-up spiegels
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz CLA-klasse Shooting Brake verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























