
Mercedes-Benz Vito - 114 CDI | Lang L2 | Climate Control | Carplay | 3-zits | Trekhaak | Bumpers in kleur | LED
Algemeen
| Prijs | € 29.650 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 35.877 |
| Bouwjaar | Augustus 2023 |
| Kilometerstand | 49.242 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 13 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VXL-83-G |
| Datum deel 1 | 24-08-2023 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1950 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1920 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2014 - 2024
Referentienummer: 197488
Technische informatie
Koppel: 330 Nm
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 514 x 193 cm
Wielbasis: 320 cm
Gewichten
GVW: 2.800 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 5.500 l
Interieur
Interieur: Zwart leder, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,3 l/100km (1 op 13,7)
CO₂-uitstoot (WLTP): 191 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 174 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen):
Alleen bij personenwagens:
Geldige APK
Wensink App
Wettelijke garantie
RDW-leges
- Certified bestelwagens afleverpakket 24 (€ 995 ex BTW meerprijs):
6 maanden of 10.000km onderhoudsvrij
Compleet doorgelicht op 65 punten
Mobilovan pechhulp
Uw bestelwagen is connected
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Mercedes-Benz Nederland B.V. Ravenswade 4 3439 LD Nieuwegein, NL 0302091000 www.mercedes-benz.nl cs.nld@cac.mercedes-benz.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: All-seasonbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- metaalkleur
- zijschuifdeur rechts
- Achterklep (W65)
- AHW kogelkoppeling vast (Q22)
- Bumpers in lakkleur (CM2)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichtassistent (LA2)
Interieur & Comfort
- Bekleding kunstleder zwart (VU9)
- Bijrijdersbank tweezits (S23)
- elektrische ramen voor
- Laadruimtebekleding tot het dak (hout) (VA2)
- Multifunctioneel stuurwiel (CL4)
- Scheidingswand doorlopend met vaste ruit (D51)
- Stuurwiel hoogte- en hoek verstelbaar (CL1)
Veiligheid
- Alarm met binnenruimtedetectie (FY1)
- PARKTRONIC (PTS) (EZ8)
- aanhanger assistent
- Airbag bijrijder (SW3)
- bandenspanningscontrolesysteem
- elektronische remkrachtverdeling
- vermoeidheids herkenning
- zijwind assistent
Overig
- Audio 30 (Apple Carplay/Android Auto, Bluetooth telefoonvoorbereiding, multimedia-voorbereiding, telefoonintegratie) (E3C)
- Comfort Pakket (Bijrijdersstoel) (Comfortchauffeursstoel, PTC, extra verwarming elektrisch) (N16Z)
- ECO Start-Stop-Functie "PLUS" (MJ8)
- Gedeeltelijke onderhoudshistorie beschikbaar
- Instructieboekjes aanwezig
- Licht en Zichtpakket (LED koplampen, buitenspiegels met verlichting, Grootlicht Assist PLUS, Interieur- en sfeerverlichting, koplampen adaptief, LED achterlichten) (N10Z)
- Parkeerpakket (parkeersensor achter, parkeersensor voor, Achteruitrijcamera) (EZ5)
- Reservewiel
- Rookvrij
= Bijzonderheden =
Het is een mooie auto, deze Mercedes-Benz Vito uit 2023, hij heeft 49242 kilometer gelopen. De aandrijving van deze Mercedes-Benz wordt verzorgd door een viercilinder dieselmotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak. Het passagiersgedeelte van deze personenauto is voorzien van een schuifdeur. Dat betekent een royale instap zonder openslaande portieren! Bij de uitrusting van deze Mercedes-Benz horen onder meer LED koplampen, warmtewerend glas, trailer assistent en LED-achterlichten.
Soepel inparkeren gaat gemakkelijker dan u verwacht dankzij de achteruitrijcamera. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. De snelste of zuinigste weg? Het full map navigatiesysteem aan boord wijst de juiste weg! Via de schakelmogelijkheden op het stuur is de audiobediening veilig en eenvoudig. Met de DAB-ontvanger heeft u keuze uit talloze digitale radiozenders met de allerhoogste geluidskwaliteit. Ook regensensor, cruise control, airconditioning, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en verstelbaar stuur horen tot de voorzieningen op deze auto.
Zoals u mag verwachten van deze Mercedes-Benz Vito is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Deze auto waarschuwt de bestuurder als die tekenen van vermoeidheid vertoont en kan zo ernstige ongelukken voorkomen. In deze Mercedes-Benz vinden we verder een hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Nieuwsgierig? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Hoeveel kost een Mercedes-Benz Vito verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































