





Mitsubishi Lancer Sportback - 1.6 Limited Edition {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 5.930 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 190.115 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 17 oktober 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 9-XPF-74 |
| Datum deel 1 | 17-10-2014 |
| Topsnelheid | 188 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 86 kW (117 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1590 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1275 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 550 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2014 - jun. 2016
Referentienummer: 2969211
Technische informatie
Koppel: 154 Nm
Geschikt voor snelladen: nee
Tankinhoud: 59 liter
Topsnelheid: 188 km/u
GVW: 1.800 kg
Afmetingen (LxBxH): 459 x 176 x 151 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Brandstofverbruik in de stad: 70 l/100km (1 op 1,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 47 l/100km (1 op 2,1)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket PW 12 mnd € 995,-:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995,- garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1375 kg
Verwachtte leveringsdatum: 01-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 17-10-2014
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
Uitrusting
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Knie airbag(s)
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Passagiersairbag
- Start/stop systeem
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Mitsubishi Lancer Sportback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


















