
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid 110pk GS 7 -Zitter {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 34.312 |
| Prijs excl. BTW | € 29.309 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 20 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2030 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KFD-81-B |
| Datum deel 1 | 31-03-2026 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Carbon Black (zwart metallic) |
| Gewicht | 1343 kg |
| Trekgewicht max | 1050 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | januari 2025 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Parkeersensor
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 3015522
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 165 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 31-03-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
- 3 spaaks lederen stuurwiel (vegan)
- 7 zitter
- 10'' Digitaal instrumentenpaneel
- 17" Lichtmetalen velgen in Zwart
- Android auto
- Apple Carplay
- Automatisch inklapbare buitenspiegels
- Bandenreparatieset
- Bodembeschermers in contrastrerend zwart
- Contrasterende dakkleur in Zwart
- Derde hoofdsteun achterin
- Deurgrepen in contrastrerend zwart
- Donker getinte ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen met one-touch functie voor
- Elektronische handrem
- Hill Start Assist (HSA)
- Hoofdairbags voor en zij- en gordijnairbags voor en achter
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- In ongelijke delen (60/40) neerklapbare achterbank
- Intelli-Seat stoelen voor met ergonomische zitting
- Lane keep assist
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Metallic lak
- Parkeersensoren achter
- Smartphone Station met Infotainment integratie
- Stoffen bekleding Gap Black/Grey Melange in zwart
- Uitschakelbare passagiersairbag
- USB-aansluitingen 1e zitrij
- USB-C aansluiting 2e zitrij
- Veiligheidsverbinding voor kinderstoel ISOFIX achter
- Warmtewerende en geluidsdempende voorruit
- Zwarte buitenspiegels
- Zwarte sierstrip langs zijruiten
= Bijzonderheden =
Dit betreft een voor geregistreerde auto van 31-3 2026. Hierdoor heeft de Frontera een prijsvoordeel van 2.250,- de rijklaar prijs is 34.312,-
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























