
Opel Frontera - 1.2 Turbo Hybrid 136pk eDCT {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 32.647 |
| Prijs excl. BTW | € 27.762 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 20 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JVG-36-Z |
| Datum deel 1 | 24-01-2026 |
| Topsnelheid | 194 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1288 kg |
| Trekgewicht max | 1250 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | oktober 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Extra informatie
Algemene informatie
Nieuw: Ja
Modeljaar: 2026
Referentienummer: 2715037
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Topsnelheid: 194 km/u
Afmetingen (LxBxH): 439 x 180 x 165 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Overige informatie
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 24-01-2026
Dit betreft een Frontera met registratie datum 24-01-2026 Hierdoor heeft de auto een prijsvoordeel van 2250,- de rijklaar prijs is 32647,-
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Frontera verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























