
Opel Mokka - 1.4 Turbo 140PK Start/Stop Cosmo {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 9.745 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 112.373 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 22 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 2-XJX-37 |
| Datum deel 1 | 22-08-2014 |
| Motorvermogen | 103 kW (140 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | 1364 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1294 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2013 - jan. 2015
Referentienummer: 2772188
Technische informatie
Topsnelheid: 193 km/u
GVW: 1.828 kg
Afmetingen (LxBxH): 428 x 178 x 166 cm
Milieu en verbruik
Brandstofverbruik in de stad: 7,6 l/100km (1 op 13,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 139 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden (€ 995):
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
- Justlease (€ 995): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 22-08-2014
= Aanvullende opties en accessoires =
-
- 3-spaaks lederen stuurwiel
- 18'' lichtmetalen velgen, 5-spaaks, Midnight Silver
- 230-Volt aansluiting aan achterzijde middenconsole
- Armsteun achter met 2 bekerhouders
- Armsteun bestuurdersstoel
- Automatic Light Control (ALC)
- Automatisch grootlicht
- Bandenreparatieset
- Bodembeschermers voor en achter, zilverkleurig
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chromen interieuraccenten
- Chromen sierlijst over de heuplijn
- Dagverlichting ''Wing''
- Derde hoofdsteun achterin
- Deurgrepen in carrosseriekleur met chromen strip
- Dorpelstrips
- Elektrisch bedienbare en verwarmde buitenspiegels in carrosseriekleur
- Elektrisch bedienbare ramen achter
- Elektrisch bedienbare ramen voor inclusief one-touch functie bestuurderszijde
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Front-, zij- en gordijnairbags
- Halogeen koplampen
- Hill Descent Control (HDC)
- Hill Start Assist (HSA)
- In hoogte en diepte verstelbaar stuurwiel
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Inklapbare sleutel
- In lengterichting verstelbare passagiersstoel
- In ongelijke delen neerklapbare achterbankleuning 60/40 met armsteun
- Installatievoorziening kinderzitjes (ISOFIX) op achterbank (2x)
- Luxe bekleding Morrocana, Dark Galvanized of Saddle Up met contrasterende stiksels
- Mistlampen voor
- Opberglade onder passagiersstoel (vervalt i.c.m. lederen bekleding)
- Opbergruimte onder laadvloer in bagageruimte
- Park Pilot (parkeersensoren voor en achter)
- Pedal Release System (PRS)
- Radio CD 400 met Bluetooth, USB-aansluiting en stuurwielbediening
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Standaard lak
- Uitschakelbare passagiersairbag
- Veiligheidsgordel-waarschuwingssysteem voor en achter
- Veiligheidsgordels, 3-punts, met dubbel gordelspanners voor
- Verlichte spiegels in zonneklep voor bestuurder en passagier
- Warmtewerende voorruit
- Zonnebrilhouder bestuurderszijde
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Mokka verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























