
Opel Movano - GB 2.2 Diesel 165pk L3H3 3500GvW {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 28.995 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 35.084 |
| Bouwjaar | November 2024 |
| Kilometerstand | 675 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 november 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-32-KBX |
| Datum deel 1 | 29-11-2024 |
| Topsnelheid | 160 km/u |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 121 kW (165 pk) |
| Aantal deuren | 3-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2179 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Steel Grey (grijs metallic) |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2500 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2022 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 21367509
Productienummer: 21367509
Prestaties
Topsnelheid: 160 km/u
Maten
Afmetingen (LxBxH): 600 x 205 x 252 cm
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 254 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 183 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket bedrijfswagens 6 maanden (€ 995 ex BTW):
Als optie bij de aanschaf van deze bedrijfswagen bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 ex BTW garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 6 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp binnen NL
- 30 dagen omruilgarantie
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Overige informatie
Interieur: Antraciet
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 29-11-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
- 2 symmetrische achterdeuren
- 2-zits passagiersbank met neerklapbare rugleuning
- 16-inch stalen velgen
- Aflegvak bovenop dashboard
- Afsluitbare tankdop
- Airbag bestuurders- en passagierszijde
- Akoestische signaal buiten bij achteruitrijden
- Antenne in de buitenspiegel
- Basislak
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel met mechanisch onderstel en armsteun
- Bestuurdersstoel verstelbaar met armsteun en lendesteun
- Boordcomputer/digitale onderhoudsintervalindicator
- Cabinedak voorzien van hemelbekleding
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB + dakantenne
- Dashboardkastje met klep
- Digitale olieniveaumeter
- Driepunts veiligheidsgordels, in hoogte verstelbaar met pyrotechnische gordelspanners
- Elektrisch bedienbare voorportierruiten
- Elektronische toerenteller/koelvloeistoftemperatuurmeter
- Fix & Go bandenreparatieset
- Follow Me Home-verlichting
- Handmatig bediende airconditioning
- Hoofdsteunen vóór, in hoogte verstelbaar
- In buitenspiegels geïntegreerde zijknipperlichten
- In dashboard geïntegreerde versnellingpook
- In hoogte verstelbaar stuurwiel met airbag
- Instrumentenpaneel met vier klokken
- Kooiconstructie/kreukelzones vóór en achter
- Koplamp-units helder glas/halogeen lampen/meervlaks reflectoren
- LCD infoscherm
- Led verlichting in laadruimte
- Metallic lak
- Opbergvak in de portieren
- Parkeersensoren achter
- Plafonnière met progressief dimmende verlichting
- Radio met DAB, stuurwielbediening, USB en Bluetooth
- Schokabsorberende stuurkolom
- Spiegels, portiergrepen, raamomlijsting zwart
- Stoffen stoelbekleding
- Traploos bedienbaar ventilatie/verwarmingssysteem
- Twee open opbergvakken rechts
- Volledig gesloten stalen scheidingswand
- Volwaardig reservewiel
- Waarschuwingssignaal niet aangelegde gordel bestuurder
- Waarschuwingssignaal niet goed gesloten portieren
- Zijschuifdeur rechts
- Zwarte bumpers en zijstootstrips
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Opel Movano verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























