
Peugeot 207 CC - 1.6-16V T Sport Nap zeer mooi àlles werk zie foto’s nw apk
Algemeen
| Prijs | € 2.450 |
| Bouwjaar | April 2008 |
| Kilometerstand | 162.510 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 19 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 47-ZL-NZ |
| Datum deel 1 | 04-04-2008 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1598 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1393 kg |
| Trekgewicht max | 1070 kg |
| Trekgewicht onger. | 600 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | februari 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2007 - aug. 2009
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 50 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 404 x 175 x 140 cm
Wielbasis: 254 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 171 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 7
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Gooische auto outlet Rokerijweg 8 1271AH HUIZEN, NL 0625104572 gooischeautooutlet@hotmail.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Afdekhoes
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare kap
- Hardtop
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Windscherm
Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
Interieur
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur leder
Gooische Auto Outlet – Betaalbare Kwaliteit op Wielen
Bij Gooische Auto Outlet zijn we gespecialiseerd in het vinden en verkopen van scherp geprijsde, betrouwbare auto's. Wij zoeken continu naar de beste voertuigen, zodat onze klanten altijd kunnen kiezen uit een interessant aanbod.
Wij werken uitsluitend op afspraak, zodat we alle tijd en aandacht kunnen geven aan zowel kopers als verkopers. Wil je een auto kopen of verkopen? Neem contact met ons op en ontdek wat we voor je kunnen betekenen!
Naast verkoop binnen Nederland bieden wij ook auto's aan voor export.
Wij zijn gevestigd in Huizen, Noord Holland
Onze telefoon nummer is 06-25104572
Hoeveel kost een Peugeot 207 CC verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























