
Peugeot 308 SW - 1.2 Hybrid 136pk e-DCS6 Allure {uitgelichte-opties}
Algemeen
| Prijs | € 24.945 |
| Prijs excl. BTW | € 20.980 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 15.540 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 augustus 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GJT-43-B |
| Datum deel 1 | 28-08-2024 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1199 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Gris Artense (grijs metallic) |
| Gewicht | 1410 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | mei 2024 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Climate Control
- Lendesteun
- Regensensor
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2024
Referentienummer: 2717327
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Maten
Afmetingen (LxBxH): 464 x 185 x 205 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 112 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 28-08-2024
= Aanvullende opties en accessoires =
-
-
- 1 USB-C aansluiting achterin voor data
- 1 USB-C aansluiting achterin voor opladen
- 2 USB-aansluitingen voorin
- ABS met elektronische remkrachtverdeling en noodremassistentie
- Achterbumper met onderafwerking glanzend zwart en verchroomde sierstukken
- Adaptieve front-airbags (passagiersairbag uitschakelbaar), zij-airbags voor, window-airbags voor en achter
- Airconditioning met uitstroomopeningen voor de achterpassagiers
- Automatische ontgrendeling van de portieren in geval van een aanrijding
- Automatische vergrendeling van de portieren en achterklep boven 10 km/h
- Automatisch inschakelende verlichting
- Autonomous Emergency Braking dmv radar
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Beide voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Buitenspiegelkappen glanzend zwart
- Centrale vergrendeling met 2 afstandsbedieningen
- Climate control links/rechts gescheiden
- Drie 3-punts rolgordels achter met spankrachtbegrenzers op de buitenste gordels
- EDGE extended touchscreen met glanzende afwerking en configureerbare i-Toggles
- Elektrisch bedienbare achterportierruiten met kinderbeveiliging
- Elektrisch bedienbare voorportierruiten met sequentiele bediening en beveiliging tegen beknellen
- Elektrische parkeerrem
- Elektrisch inklapbare spiegels met instapverlichting
- Extra getinte achterste zijruiten
- FlexFloor verstelbare kofferbakbodem
- Follow me home verlichting
- Grille met horizontale structuur in chroom
- Hill Start Assist
- In 40/20/40 deelbare neerklapbare achterbankleuning
- ISOFIX-verankeringspunten op de buitenste zitplaatsen achter
- Kaartleeslampjes voorin
- Keyless start
- Koplampen 'ECO LED' met separate dagrijverlichting type 'slagtand'
- LED achterlichten met 3 horizontale segmenten
- LED Ambient Lighting
- Metaallak
- Metaallak Vert Olivine
- Middenarmsteun achter met 2 bekerhouders en skiluik
- Multifunctioneel lederen stuur
- New Peugeot i-Cockpit®: configureerbaar digitaal head-up instrumentenpaneel, 10'' capacitief touchscreen
- Parkeercamera achter
- Parkeersensoren voor & achter
- PEUGEOT i-Connect radio
- Plafonniers voorin en achterin
- Portiergrepen in de kleur van de carrosserie
- Portiervakken voor en achter
- Raamlijsten glanzend zwart
- Ruitenwissers voor met geïntegreerde sproeiers
- Sierdelen op het dashboard en de deurpanelen afgewerkt in stof
- Sportstoelen in stof/kunstleder FALGO Mistral incl. AGR bestuurdersstoel en verwarming
- Veiligheidsgordels voorin met gordelspanners en spankrachtbegrenzers
- Zonnekleppen met verlichte spiegeltjes
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Peugeot 308 SW verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























