
SEAT Leon - 1.0 TSI 110pk FR | Digitale Cockpit | Parkeersensoren V+A | Adaptief Cruise Control | {uit
Algemeen
| Prijs | € 18.945 |
| Prijs excl. BTW | € 15.891 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 72.234 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JHR-53-S |
| Datum deel 1 | 22-06-2021 |
| Topsnelheid | 197 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1179 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | mei 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 2717850
Maten
Afmetingen (LxBxH): 437 x 180 x 144 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 125 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-10-2025
= Aanvullende opties en accessoires =
-
- 17'' Lichtmetalen velgen
- Achterbank ongedeeld, rugleuning in ongelijke delen neerklapbaar
- Achterspoiler
- Afstandscontrolesysteem (Front Assist) inclusief noodremfunctie voor stadsverkeer, voetganger- en fietserherkenning
- Automatische lichtschakelaar
- Automatische remfunctie na ongeval (Multi-Collision Brake)
- Bandenreparatieset, 12-Volt compressor en bandendichtmiddel (Tire Mobility Set)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bijrijdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonkoppeling en audiostreaming
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar met geïntegreerde richtingaanwijzers
- Buitenspiegels in Cosmo Grey
- Buitentemperatuurmeter
- Bumpers in carrosseriekleur, FR design met Cosmo Grey details
- Centrale airbag in rechterzijde van bestuurderstoel
- Coming & Leaving Home verlichting
- Dakhemel uitgevoerd in zwart
- Deurgrepen in carrosseriekleur
- Digitaal instrumentenpaneel (Virtual Cockpit)
- Digitale radio ontvangst (DAB+)
- Donker getinte ruiten achter (vanaf B-stijl)
- Driepuntsveiligheidsgordel 3x achter
- E-Call noodoproepsysteem voor het oproepen van hulpdiensten in een noodsituatie
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronisch Stabiliteit Systeem (ESC)
- Full Link smartphone integratie: MirrorLink™, Apple CarPlay™, Android Auto™
- Gordel reminder, vóór en achter
- Gordijn airbag, aan beide zijden
- Grille uitgevoerd in diamant design mat zwart, met Cosmo Grey omlijsting
- Handrem elektronisch inclusief wegrolblokkering (Auto Hold)
- Helling wegrijassistent (Hill Hold Control)
- Hoofd airbag voor bestuurder en bijrijder, uitschakelbaar voor bijrijder
- Hoofdsteunen 3x achter, verstelbaar
- Instaplijst (verlicht) aluminium 'FR'
- Kinderzitbevestiging vóór en 2e zitrij
- Knie-airbag voor bestuurder
- Koplampverlichting LED met LED-dagrijverlichting
- LED-achterlichten
- LED-achterlichten, doorlopend over gehele breedte
- LED-interieurverlichting
- LED-kentekenplaatverlichting
- Leeslampjes achter
- Leeslampjes voor
- Lendesteunverstelling bestuurdersstoel
- Lendesteunverstelling bijrijdersstoel
- Lichtsensor
- Make-up spiegels in zonneklep, verlicht
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor, in hoogte en lengte verstelbaar, met opbergvak
- Mistlampen vóór LED met bochtenverlichting
- Parkeersensoren achter
- Radio en mediasysteem met 8,25 inch (20,95 cm) touchscreen in kleur
- Rijprofielkeuze
- Rijstrookbehoudassistent (Lane Assist)
- Ruitenwissers voor en achter met interval
- SEAT CONNECT - Toegang op afstand 1 jaar
- SEAT CONNECT - Veiligheid & Service 10 jaar
- Sleutelloze startknop
- Snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging
- Speakers 6
- Sportstoelen voor
- Start-/stopsysteem met terugwinning van remenergie
- Stuurwiel, multifunctioneel en met leder bekleed in FR design
- Stuurwiel in hoogte en diepte verstelbaar
- Uni lak
- USB-aansluiting (2x) in middenconsole achter, type USB-C
- USB-aansluiting (2x) vóór, type USB-C
- Vermoeidheidsherkenning (Driver Alert System)
- Versnellingspookmantel uitgevoerd in leder
- Zij-airbags achter
- Zij-airbags voor, in bestuurders- en bijrijdersstoel
- Zijruitomlijsting uitgevoerd in mat zwart
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een SEAT Leon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





































