Let op! Geld lenen kost geld

Volkswagen Crafter - 46 2.0 TDI L2H1 AIRCO PRIJS IS EX 21% BTW

08-2013, Diesel, Handgeschakeld, Bestel, Rood
€ 5.450 excl. BTW
Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden. 186.819 km
Volkswagen Crafter - 46 2.0 TDI L2H1 AIRCO PRIJS IS EX 21% BTW - AutoWereld.nl

Kenmerken

Prijs € 5.450 excl. BTW
Prijs incl. BTW € 6.595
Bouwjaar augustus 2013
Kilometerstand 186.819 km Nationale Auto Pas: de kilometerstand is gecontroleerd en logisch bevonden.
Brandstof Diesel
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 6
APK Ja, tot 05 oktober 2026
BTW auto Ja, excl. BTW
Kenteken VF-447-L
Datum deel 1 22-08-2013
Aantal deuren 5-deurs
Motorvermogen 105 kW (143 pk)
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1968 cc
Energielabel -
Carrosserie Bestel
Kleur Rood
Oorspronkelijke kleur Rood
Gewicht 2091 kg

Laatst bekeken

Meer bekijken