
Volkswagen Transporter - Koelwagen tot 0 graden Met Nachtkoeling 2.0 TDI L1H2 Highline
Algemeen
| Prijs | € 16.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 20.449 |
| Bouwjaar | Mei 2016 |
| Kilometerstand | 109.213 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VV-870-R |
| Datum deel 1 | 02-05-2016 |
| Topsnelheid | 157 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 15,30 sec |
| Motorvermogen | 75 kW (102 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1774 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juni 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Volkswagen Transporter occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Carrosserievorm: Koel-vriestransport (bestelauto)
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 15,3 s
Topsnelheid: 157 km/u
GVW: 2.800 kg
Wielbasis: 300 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 176 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Brandstofverbruik in de stad: 8,3 l/100km (1 op 12,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 165 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor
- Multifunctioneel lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Achterklep
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronisch sperdifferentieel
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Airbag passagier
- Automatisch Sper Differentieel
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Start/stop systeem
Overig
- Met Konvekta koel systeem
= Bijzonderheden =
Volkswagen Transporter Koelwagen 2.0 TDI L1H2 Highline – Nachtkoeling – 2016 – 1e Eigenaar
Zeer nette en goed onderhouden Volkswagen Transporter koelwagen aangeboden. Ideaal voor horeca, catering, bloemenvervoer of gekoeld transport. De wagen verkeert zowel technisch als optisch in zeer nette staat en is afkomstig van de eerste eigenaar.
Laadruimte geheel origineel volledig geïsoleerd en geheel vervaardigd uit polyester .
? Bouwjaar: 2016
? Uitvoering: 2.0 TDI L1H2 Highline
? Koelwagen tot 0 graden
? Voorzien van nachtkoeling
? Eerste eigenaar
? Zeer nette staat
? Betrouwbare en zuinige dieselmotor
? Comfortabele Highline uitvoering
De koelinstallatie werkt naar behoren en houdt de laadruimte perfect op temperatuur. Altijd netjes onderhouden en zorgvuldig gebruikt.
Instappen en direct aan het werk.
Maak een afspraak kom voorbij en ervaar het zelf .
Wij zijn Trade Couple Cars NL en zijn gespecialiseerd in de in en verkoop van jong gebruikte Bedrijf en Personen auto’s in de breedste zin van het woord.
Door de jarenlange ervaring die wij hebben in de Automotive sector ( 20 Jaar) en door de vele Connecties die wij daar hebben opgedaan hebben wij een goed overzicht waar wij de juiste auto’s voor de juiste persoon tegen de juiste prijs kunnen kopen . Denk hierbij ook aan Ex Lease Auto’s , Faillissementen , Veilingen ( Binnen en Buitenland) wij zoeken altijd de auto’s met weinig en eerlijke kilometers ( NAP Rapport ) en een zo nieuw mogelijk Bouwjaar. De Auto’s krijgen ( als nodig) een nieuwe APK een volledige Check up ( denk hierbij aan filters olie Remmen enz.) Daarnaast bieden wij onze auto’s altijd aan met Autotrust Garantie, zodat u zich geen zorgen hoef te maken .
Neem gerust Contact op met ons en bespreek uw wensen , wij zullen er alles aan doen om de juiste Auto te Vinden.
Tel Peter : 0031616852820
E mail : info@tradecouple.com
Hoeveel kost een Volkswagen Transporter verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















































