
Alfa Romeo Spider - 3.2 V6 24V Lusso "Low mileage - 2 Owners" "Low mileage - 2 Owners" - With the required doc
Algemeen
| Prijs | € 37.500 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Kilometerstand | 66.482 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | AR-21-54 |
| Datum deel 1 | - |
| Topsnelheid | 225 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 162 kW (220 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2959 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Cabriolet |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1390 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2002 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Lederenbekleding
Extra informatie
Interieurkleur: Bruin
Voorraadstatus: Binnenkort verwacht
Motorrijtuigenbelasting: geen
Fabrikant: Gallery Aaldering Arnhemsestraat 47 6971AP BRUMMEN, NL 0575564055 http://www.gallery-aaldering.com info@gallery-aaldering.com
Een Alfa Romeo Spider kopen omdat hij mooi is, begrijpen we volledig. Een Alfa Romeo Spider kopen omdat er een 3,2-liter Busso V6 voorin ligt? Dat begrijpen we misschien nog wel beter. En wanneer het dan ook nog gaat om een zeldzame Lusso uitvoering met slechts 66.000 kilometer, twee eigenaren en een bijzonder fraaie kleurstelling, wordt het verhaal ineens heel aantrekkelijk.
Deze Alfa Romeo Spider 3.2 V6 24v Lusso uit 2003 behoort tot de laatste evolutie van de 916-generatie. De Spider verscheen oorspronkelijk in de jaren negentig, maar kreeg in 2003 zijn laatste grote facelift. De voorzijde kreeg een update met de kenmerkende grotere Alfa grille, de techniek werd verder verfijnd en, misschien wel het belangrijkste, de 3.2 V6 24v motor.
En wat voor een motor. De beroemde Busso V6 groeide in deze uitvoering naar 3,2 liter en leverde ongeveer 240 pk. Daarmee kreeg de Spider eindelijk de motor die perfect bij zijn uiterlijk paste. Soepel onderin, gretig wanneer de toeren stijgen en met dat karakteristieke V6 geluid waarvoor liefhebbers vandaag de dag nog steeds een omweg maken.
Dit exemplaar is uitgevoerd in Nero Metallescente, gecombineerd met Pelle Beige. Zwart metallic over beige leder dus, en dat werkt bijzonder goed op de Spider. Elegant genoeg voor een lange rit langs het Comomeer, maar met de kap naar beneden en de V6 op temperatuur nog altijd heerlijk sportief.
De auto komt uit de collectie van een echte Alfisti. De carrosserie bevindt zich nog in de eerste lak en de gehele auto presenteert zich werkelijk bijzonder fraai en in fantastische staat. Ook het interieur laat zien hoe zorgvuldig met deze Alfa is omgegaan. Met slechts 66.000 kilometer en twee eigenaren is dit bovendien een uitzonderlijk aantrekkelijk exemplaar. De benodigde documentatie en boekjes zijn eveneens aanwezig.
De Lusso uitvoering maakt het geheel compleet. Navigatie, airconditioning en het fraaie houten stuurwiel zorgen ervoor dat deze Spider niet alleen sportief, maar ook bijzonder compleet is uitgerust. En zeldzaam is hij eveneens. Van deze specifieke 3.2 V6-uitvoering werden slechts 551 exemplaren geproduceerd. Tegenwoordig is een echt goed bewaard gebleven exemplaar dan ook moeilijk te vinden.
Maar uiteindelijk draait het bij deze Alfa om één ding. Rijden. Kap open. V6 starten. Even wachten tot alles op temperatuur is. En vervolgens die Busso laten zingen. Neem contact op met Gallery Aaldering en kom deze uitzonderlijk fraaie Alfa Romeo Spider 3.2 V6 24v Lusso uit 2003 zelf ervaren. Wij exporteren onze voertuigen wereldwijd. Informeer gerust naar de mogelijkheden.
Hoeveel kost een Alfa Romeo Spider verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























