Let op! Geld lenen kost geld
Aston Martin DB7 Volante - 5.9 V12 Vantage 5.9 V12 Vantage - AutoWereld.nl
 

Aston Martin DB7 Volante - 5.9 V12 Vantage

2001, Benzine, Automaat, Cabriolet, Zwart
€ 39.900
75.005 km

Algemeen

Prijs € 39.900
Bouwjaar 2001
Kilometerstand 75.005 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK Ja, tot 14 april 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken GPS-45-L
Datum deel 1 30-06-2001 (import)
Topsnelheid 298 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 5,00 sec
Motorvermogen 310 kW (421 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 4
Aantal cilinders 12-cilinder
Cilinderinhoud 5935 cc
Energielabel -
Carrosserie Cabriolet
Kleur Zwart
Oorspronkelijke kleur Zwart
Gewicht 1982 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar september 1999
Meer modelinformatie

Aanbieder

The Collectables
't Veld 21

6666MK Heteren

026 3560960

www.thecollectables.nl/

Vergelijkbare Aston Martin DB7 Volante occasions

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Alarm
  • Getint glas
  • Startonderbreker
Comfort
  • Lederenbekleding
Overige
  • Lichtmetalenvelgen

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: sep. 1999 - dec. 2004
Tellerstand: 46.606 mijlen

Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,0 s
Topsnelheid: 298 km/u
GVW: 2.220 kg
Wielbasis: 259 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Milieu
Emissieklasse: Euro 3

Historie
Aantal eigenaren: 1

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 387 - € 423 per kwartaal

Productveiligheid
Fabrikant: The Collectables 't Veld 21 6666MK HETEREN, NL 026 3560960 http://www.thecollectables.nl/ vip@thecollectables.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

- Alarm klasse 1(startblokkering)

= Bijzonderheden =

ONLINE VEILING - Deze Aston Martin DB7 Vantage Volante V12 wordt geveild via The Collectables. Bieden kan via de site van The Collectables. De genoemde prijs is een indicatie van de verwachte opbrengst.

Kevin Wild moet hebben genoten toen hij zijn door hem zelf gecontroleerdeV12 voor het eerst startte. Een genot voor oog en oor en uiteraard voldoende vermogen zoals dat met Engels understatement heet. Zijn naamplaatje prijkt trots op het monumentale motorblok dat voorin in één van de meest fraaie creaties ligt uit begin jaren 2000. Aston Martin heeft haar hele leven gevochten om haar bestaan. Het legendarische merk dat altijd direct verbonden was en is aan de Engelse Secret Agent James Bond heeft echter altijd het hoofd boven water weten te houden.
Begin 90’er jaren was er dringend behoefte aan een moderne opvolger van de V8 modellen. In samenwerking met TWR en Jaguar werd de DB7 ontwikkeld. Een prachtig gelijnde coupé met krachtige motor en achterwielaandrijving. Luxe uitgevoerd, snel en gedistingeerd, geheel in James Bond style. De introductie van de DB7 was met de bij Jaguar geleende 6 in lijn motor, voorzien van een supercharger om de auto de snelheid te geven die bij een Aston hoort. In 1999 baarde Aston Martin opzien door een V12 met 426pk te introduceren in de DB7 en kreeg de auto de roemruchte toevoeging “Vantage”. Met de V12 ging zowel de Coupe als de Volante in 5,1 seconden naar de 100kmh en een top van 265kmh. De door ons aangeboden DB7 heeft die dikke V12 onder de motorkap die met de heerlijke automaat een mooi koppel vormt, zoals het hoort bij een cabrio. De DB7 is in keurige staat, heeft zoals gebruikelijk alle opties die je destijds kon bestellen en werd nieuw geleverd in Amerika, waarna de DB7 naar een verzamelaar in het Midden Oosten ging. Ook de huidige eigenaar is verzamelaar, liet de DB7 op Nederlands kenteken zetten, maar reed er vervolgens nauwelijks mee. Zwart / Zwart / Zwart staat de Volante erg goed zeker in combinatie met de zilveren velgen.

De veiling sluit op 11 augustus om 20.30u Meer informatie op: https://thecollectables.nl/aston-martin-db7-volante-5-9-v12-vantage

Hoeveel kost een Aston Martin DB7 Volante verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met The Collectables

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken