Let op! Geld lenen kost geld
Aston Martin V8 Vantage Roadster - 4.7 V8 N430 | Uniek! | 1ste lak | Dealer onderhouden - AutoWereld.nl
 
€ 109.850
30.887 km

Algemeen

Prijs € 109.850
Bouwjaar 2015
Kilometerstand 30.887 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen 7
APK Bij aflevering
BTW auto Nee, marge
Kenteken HK-949-G
Datum deel 1 17-06-2015 (import)
Topsnelheid 305 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 4,50 sec
Motorvermogen 321 kW (436 pk)
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen 2
Aantal cilinders 8-cilinder
Cilinderinhoud 4735 cc
Energielabel G
Carrosserie Cabriolet
Kleur Groen (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Alloro Green Q Special (groen metallic)
Gewicht 1665 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik (±) 1 op 7
Introductiejaar januari 2013
Meer modelinformatie

Aanbieder

Autobedrijf Marco van Beek Premium Cars
Ruxveenseweg 6

8331TR Steenwijk

0521588489

www.marcovanbeek.nl

Vergelijkbare Aston Martin V8 Vantage Roadster occasions

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Alarm
  • ESP
  • Parkeersensor
  • Startonderbreker
Comfort
  • Airconditioning
  • Boordcomputer
  • Climate Control
  • Cruise Control
  • Lederenbekleding
Multimedia
  • Navigatiesysteem
  • Radio/CD-speler
Tuning
  • Lichtmetalenvelgen

Garanties

Extra informatie

Algemene informatie
Modelreeks: mei 2011 - jun. 2018

Technische informatie
Koppel: 490 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Tankinhoud: 80 liter
Acceleratie (0-100): 4,5 s
Topsnelheid: 305 km/u

Maten en gewichten
GVW: 1.990 kg
Afmetingen (LxBxH): 439 x 187 x 127 cm
Wielbasis: 260 cm

Interieur
Interieurkleur: Zwart

Milieu
CO₂-uitstoot: 296 g/km
Emissieklasse: Euro 6

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 12,8 l/100km (1 op 7,8)
Brandstofverbruik in de stad: 19 l/100km (1 op 5,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 9,2 l/100km (1 op 10,9)

Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 4
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)

Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal

Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja

Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Marco van Beek Premium Cars Ruxveenseweg 6 8331TR STEENWIJK, NL 0521588489 http://www.marcovanbeek.nl info@marcovanbeek.nl

= Aanvullende opties en accessoires =

Exterieur
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 19"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Windscherm

Infotainment
- Audioinstallatie met cd-wisselaar
- Audio installatie premium
- Autotelefoon voorbereiding
- Navigatiesysteem full map

Interieur
- Lederen interieur

Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem

Overige
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar

= Bijzonderheden =

Nieuw binnen in onze premium collectie, schitterende en unieke Aston Martin V8 Vantage Roadster 4.7 V8 N430!

Een zeldzame verschijning voor de echte liefhebber, deze schitterende Aston Martin V8 Vantage Roadster 4.7 uit 2015, uitgevoerd als exclusieve N430 en afgewerkt in de bijzondere Aston Martin Q-kleur 'Alloro Green'. Een unieke combinatie van Britse elegantie, pure V8-beleving en sportiviteit.

Onder de lange motorkap ligt de atmosferische 4.7 liter V8, goed voor een indrukwekkende soundtrack en een ongefilterde rijervaring zoals alleen Aston Martin die weet neer te zetten. Dankzij de N430-uitvoering profiteert deze Vantage van een sportiever karakter en diverse stylingdetails geïnspireerd op de GT-racewagens van het merk.

Dit exemplaar beschikt bovendien over het geliefde, vernieuwde interieur met het modernere “Vanquish-dashboard”, dat vanaf modeljaar 2015 werd toegepast. Hiermee combineert deze auto het tijdloze Vantage-design met een luxere en modernere interieurafwerking.

Het interieur is uitgevoerd in hoogwaardig 'Caithness leder', echt leder zoals het hoort bij Aston Martin in 'Obsidiaan zwart, fraai gecombineerd met 'Electron Yellow'details en contrasterende stiksels. Een bijzonder stijlvolle en sportieve configuratie, die perfect aansluit bij het exclusieve karakter van de auto.

De exclusieve kleur *Alloro Green Q Special* geeft deze Aston Martin een zeer onderscheidende uitstraling die u zelden tegenkomt. De sportieve uitstraling van de N430 wordt daarbij subtiel versterkt door de fraaie carbon side blades en de aanwezige carbon interieurafwerking, wat perfect aansluit bij het race-geïnspireerde karakter van deze uitvoering. In combinatie met de elegante lijnen van de Vantage Roadster ontstaat een bijzonder stijlvolle en exclusieve configuratie.

Unieke eigenschappen van dit exemplaar:

- Exclusieve N430-uitvoering
- Origineel faceliftinterieur met Vanquish-dashboard
- Aston Martin Q Special kleur; Alloro Green
- Caithness lederen interieur in Obsidian Black
- Electron Yellow details en contrasterende stiksels
- Atmosferische V8 met fenomenaal geluid
- Sportieve én comfortabele rijbeleving
- Volledig dealer onderhouden
- 1ste lak
- Schitterende staat
- Zeer exclusieve en smaakvolle configuratie
- Echte liefhebbersauto

De laatste eigenaar heeft dit exemplaar 4,5 jaar in bezit gehad, auto is volledig Aston Martin dealer onderhouden en heeft ondertussen 10 onderhoudsbeurten genoten. Daarnaast is de auto compleet 1ste lak, geen lakschade of vreemde lakwaarde te vinden. Schitterend, puur en helder exemplaar! Een Aston Martin zoals deze komt zelden beschikbaar. Een perfecte combinatie van design, performance, exclusiviteit en emotie!

Van harte welkom in de mooiste huiskamer van Steenwijk voor een kennismaking met dit unieke exemplaar!

De gehele, originele optielijst is te vinden op onze website.

Zin in een kennismaking met dit mooie exemplaar? U bent van harte welkom in de mooiste huiskamer van Steenwijk!

Benieuwd wat wij op de korte termijn nog meer aan exclusieve occasions binnenkrijgen? Op www.marcovanbeek.nl vindt u onze 'wordt verwacht' occasions in onze voorraadoverzicht.. Unieke exemplaren, die wij binnen nu en 2 weken binnenkrijgen bij ons op locatie. Neem snel een kijkje voordat 1 van deze unieke exemplaren al verkocht raakt!

Deze occasion biedt de mogelijkheid tot een proefrit aan huis! Heeft u niet de gelegenheid voor een bezoek? Of oriënteert u zich liever vanuit huis? Geen probleem! Wij verzorgen naar wens het gehele verkoopproces online, inclusief een digitale afwikkeling van alle documentatie.
Dit wordt mede mogelijk gemaakt door de kraakheldere foto's, uitgebreide beschrijving en constant bereikbare verkoopteam. Onze verkopers voorzien u graag van een persoonlijke videoboodschap, waarin de gehele occasion met u wordt doorgenomen en de bijbehorende historie van de auto niet onbesproken blijft.
Daarnaast is er de mogelijkheid tot de presentatie van de auto via FaceTime (iPhone) of via een Whatsapp videogesprek. Uiteraard inclusief antwoorden over de onderhoudshistorie, onze werkwijze en alle aankoopmogelijkheden. Kies bewust, kies voor klasse bij Marco van Beek Premium Cars!

Al onze auto's zijn voorzien van BOVAG Garantie, mits anders vermeld. Onderhouds- en garantiepakketten bieden wij tegen meerprijs aan. Marco van Beek Premium Car & Car Serivce werkt met hun 'Marco van Beek klassepakket' als standaard afleverpakket van € 695,-. Onze voorwaarden zijn te vinden op onze website. Ons team doet zijn uiterste best om al onze droom exemplaren zo compleet mogelijk te adverteren, echter zijn type,- en specificatiefouten voorbehouden.

Hoeveel kost een Aston Martin V8 Vantage Roadster verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Autobedrijf Marco van Beek Premium Cars

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken