
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI Pro Line Business Bj:2009 NAP
Algemeen
| Prijs | € 4.950 |
| Bouwjaar | Januari 2009 |
| Kilometerstand | 224.572 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 24 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 44-HJP-5 |
| Datum deel 1 | 07-01-2009 |
| Topsnelheid | 218 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,90 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1445 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | april 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Dakrails
- Trekhaak
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Acceleratie (0-100): 8,9 s
Topsnelheid: 218 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.040 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 169 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
= Bijzonderheden =
Rijdt en schakelt goed!
INRUIL IS NIET MOGELIJK!
Boekjes aanwezig!
Met Nationale Autopas!
Meeneemprijs!
PROEFRIT IS ALTIJD MOGELIJK!
U kunt bij Autobedrijf Duran ook terecht voor :
Apk Keuringen
Occasions
Reparatie&Onderhoud
Banden Service
Airco Service
Uitlezen&Diagnose
Uitvoerdocumenten
Al onze auto's zijn met originele kilometerstanden en gecontroleerd en kloppend bij de NAP.Alle auto's worden in overleg geleverd met een nieuwe APK. Mocht u verder vragen hebben, u bent altijd van Harte welkom bij Autobedrijf Duran aan de Techniekweg 9 te Emmeloord. Hier staat de koffie altijd voor u klaar en mocht u niet in de gelegenheid zijn om langs te komen, staan wij u ook graag telefonisch te woord.
Adres: Autobedrijf Duran
Techniekweg 9
8304 AW Emmeloord
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































