
Audi A4 Avant - 1.8 TFSI Pro Line S Sport (NAVI, PDCCLIMATE, CRUISE, KEYLESS, LED, TREKHAAK, LEDER, SPORTS
Algemeen
| Prijs | € 5.745 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 256.118 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 02-NBZ-7 |
| Datum deel 1 | 04-08-2010 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,80 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1490 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | januari 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/40 R18
Acceleratie (0-100): 10,8 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.085 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 281 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 174 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- "Lichtmetalen velgen 19"""
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Variabele stuuroverbrenging
Veiligheid
- Adaptief Demping Systeem (ADS)
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overig
- Achteruitrij camera (Optioneel)
- Apple carplay (optioneel)
- Bluetooth radio
- Getint Glas (Optioneel)
- parkeersensor achter
- Parkeer sensor voor en achter
- Stoelverwarming (optioneel)
= Bijzonderheden =
Gebouwd voor vele jaren rijplezier waarbij comfort en veiligheid op de eerste plaats staan, dat is deze typisch Duitse Audi A4 Avant. Voor liefhebbers van rijplezier is de S-Line styling een belangrijke reden om voor deze auto te kiezen. De aandrijving van deze Audi wordt verzorgd door een viercilinder motor en een automatische transmissie. De hoogwaardige uitstraling van deze auto wordt benadrukt door de lederen bekleding. Chauffeur en bijrijder zitten stabiel in de scherpe bochten door de sportstoelen. Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Ook is de auto voorzien van: 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, in delen neerklapbare achterbank, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het navigatiesysteem! Het comfort wordt verhoogd door de aanwezige automatische airconditioning. Een andere zender zoeken of het volume wijzigen? Het audiosysteem heeft bediening op het stuur. Geen parkeervak is te klein dankzij de assistentie van de parkeersensoren. De elektronische systemen in deze Audi helpen u actief om comfortabeler te rijden. Een automatisch inschakelbare verlichting en een regensensor houden de omstandigheden onderweg in de gaten. En deze auto heeft ook cruise control, keyless entry, automatisch dimmende buitenspiegels, lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook als standaard uitrusting.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A4 Avant samen. Een foute bandenspanning kan zorgen voor gevaarlijke situaties. Deze Audi A4 Avant is daarom voorzien van een bandenspanningscontrolesysteem. Autorijden wordt steeds eenvoudiger. Wat dacht u bijvoorbeeld van de hill hold control? Onbeweeglijk stilstaan op een hellend vlak gaat volledig automatisch.
Lijkt deze Audi u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























