
Audi A4 Avant - 2.0 Exclusive MT / AUTOMAAT /EXPORT/NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.099 |
| Bouwjaar | November 2002 |
| Kilometerstand | 193.286 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 37-LB-RJ |
| Datum deel 1 | 14-11-2002 |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,50 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1375 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | september 2001 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,5 s
Topsnelheid: 202 km/u
GVW: 1.950 kg
Wielbasis: 265 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 192 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Staat
Aantal sleutels: 1
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Bagagedek
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Middenarmsteun voor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 15"""
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bestuurders-informatie-systeem
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Bij JAFMAN AUTO doen wij natuurlijk altijd ons uiterste best om alle gegevens zo correct in te vullen. Maar feit blijft: wij hebben meer verstand van auto's dan van computers. Het kan dus voorkomen dat er een keer een foutje zit in de gegevens. Mocht je twijfelen aan de juistheid van de gegevens of een foutje ontdekken, dan horen wij heel graag van je. We controleren dan nog eens de gegevens om te kijken of het klopt. Controleer de opties dus goed voordat je een auto koopt
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































