
Audi A4 Avant - 2.0 Pro L. Business
Algemeen
| Prijs | € 2.599 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 252.069 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 25 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 59-XR-SN |
| Datum deel 1 | 11-01-2006 (import) |
| Topsnelheid | 202 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,40 sec |
| Motorvermogen | 96 kW (131 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1425 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 12 |
| Introductiejaar | november 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2004 - jan. 2008
Referentienummer: 2084
Technische informatie
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 10,4 s
Topsnelheid: 202 km/u
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 192 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 11 l/100km (1 op 9,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- autotelefoon voorbereiding
Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- middenarmsteun voor
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- Elektronisch Sper Differentieel
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Let op we zijn verhuisd!! Nieuwe adres:
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
Graag tot ziens bij GM Automotive,
Alle moeite is genomen om de informatie van onze advertenties zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Let wel op dat wij ons al jaren op exporthandel hebben gespecialiseerd. Vraag ons altijd naar de mogelijkheden of de auto bestemd is voor de Nederlandse markt.
Onze advertentieprijzen zijn altijd Exclusief BTW of Exclusief BPM indien btw of bpm van toepassing is.
Openingstijden:
Ma t/m Vr: 09.00 tot 17.00 uur
Za: 10.00 tot 16.00 uur
GM Automotive
Delmaweg 7C
7678 RL Geesteren
Tel1: +31650483030
Tel2: +31642436062
Tel3: +31638216321
E-mail: gm-automotive@outlook.com
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























