
€ 14.950
| Prijs | € 13.499 |
| Bouwjaar | Februari 2016 |
| Kilometerstand | 212.284 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 20 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JD-888-D |
| Datum deel 1 | 17-02-2016 |
| Topsnelheid | 213 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,00 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1500 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 23 |
| Introductiejaar | november 2015 |
| Meer modelinformatie |
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 9,0 s
Topsnelheid: 213 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.145 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 184 x 143 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 109 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5 l/100km (1 op 20,0)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,8 l/100km (1 op 26,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Bluetooth
- Isofix
- Start/stop systeem
- Startknop






















































