
Audi A4 Avant - 2.0 TDI ultra Sport Pro Line Led Xenon
Algemeen
| Prijs | € 7.950 |
| Bouwjaar | Februari 2016 |
| Kilometerstand | 297.048 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 juli 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HS-224-P |
| Datum deel 1 | 01-02-2016 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1455 kg |
| Trekgewicht max | 1400 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | november 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/50 R17
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 184 x 143 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 104 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
Brandstofverbruik in de stad: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik op de snelweg: 3,6 l/100km (1 op 27,8)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED dagrijverlichting
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Export prijs
Ex BPM
No cash !!
U kunt ons bereiken op nr. 06-83692900 (ook whatsapp) voor een afspraak.
Wij werken uitsluitend op afspraak!
Zo kunnen wij de auto voor u gereedmaken voor eventuele proefrit.
Voorkom teleurstellingen en bel voordat u wilt komen. Zo weet u dat de auto aanwezig is.
Indien we het voertuig nog in voorraad hebben, dan houden wij gedurende uw reistijd de auto voor u gereserveerd.
Inruil van uw huidige auto is mogelijk.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























