
Audi A4 Avant - 2.0 TFSI quattro Pro Line S AUT|CLIMATE|CRUISE|XENON|V-A PDC|NAVI|EL.RAMEN|LMV|NAP
Algemeen
| Prijs | € 9.499 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 202.304 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 30 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 22-RVJ-8 |
| Datum deel 1 | 18-08-2011 |
| Topsnelheid | 238 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,70 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1580 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | juni 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 6,7 s
Topsnelheid: 238 km/u
GVW: 2.175 kg
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik in de stad: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,7 l/100km (1 op 14,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Cd-wisselaar
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
- Wis-/was installatie voor koplampen
Veiligheid
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Dodehoek detector
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Overige
- Bang & Olufsen Edition (Audio installatie premium, DAB-ontvanger, Multimedia-voorbereiding)
= Bijzonderheden =
!! Recentelijk beurt gehad !!
Zeer nette auto met onder andere Automaat, Climate Control, Cruise Control, Xenon Koplampen, Parkeersensor voor en achter, Navigatie systeem, Dode Hoek Detectie, Elektrische ramen voor en achter en Lichtmetalen velgen etc ..
!! 2 x Sleutels, Boekje en Nationale Auto Pas Aanwezig !!
✔️ GEEN AFLEVERINGSKOSTEN
✔️ Onze voertuigen zijn rijklaar
✔️ Onze auto’s worden afgeleverd met een (bijna) nieuwe APK
✔️ Al onze auto’s zijn nagekeken door specialisten
✔️ RDW erkend bedrijf
✔️ Financiering en verzekering mogelijk
✔️ Inruil mogelijk tegen handelsprijzen
Om teleurstelling te voorkomen raden wij u aan vooraf contact met ons op te nemen om er zeker van te zijn dat de auto nog beschikbaar is.
Voor meer informatie of een bezichtiging kunt u ons bereiken op 0174288826 / 0610694737
Ook zijn wij in de avonduren en zon- en feestdagen geopend op afspraak!
Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld, helaas kunnen er geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Wij zijn een RDW erkend autobedrijf.
Openingstijden:
Maandag: 09:30-17:30 uur
Dinsdag: 09:30-17:30 uur
Woensdag: 09:30-17:30 uur
Donderdag: 09:30-17:30 uur
Vrijdag: 09:30-17:30 uur
Zaterdag: 09:30-17:30 uur
Zondag : Op Afspraak
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























