
Audi A4 Avant - 2.0 TFSI ultra Sport Pro Line/ 191PK/ NL AUTO/ Automaat/ 17'' LMV/ Sportstoelen/ LED Kopla
Algemeen
| Prijs | € 15.850 |
| Bouwjaar | Maart 2017 |
| Kilometerstand | 168.769 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 28 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NN-702-J |
| Datum deel 1 | 21-03-2017 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1435 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 20 |
| Introductiejaar | november 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2015 - jan. 2016
Modelcode: B9
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.060 kg
Afmetingen (LxBxH): 485 x 184 x 146 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 117 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik in de stad: 6,5 l/100km (1 op 15,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Vakgarage Terpstra De Hemmen 17 9206AG DRACHTEN, NL 0512-524811 http://www.vakgarageterpstra.nl verkoop@vakgarageterpstra.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- Chroom
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektronische remkrachtverdeling
- koplampreiniging
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Aux aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- USB aansluiting
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Keyless start
- Sportstuur
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Extra getint glas achter
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- schakelpaddles
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
= Bijzonderheden =
Hij is klaar voor nog jaren rijplezier, deze Audi A4 Avant uit 2017. Er staat 168769 kilometer op de teller. De krachtige benzinemotor van deze auto is gekoppeld aan een automatische transmissie. Laat die bochten maar komen! In de sportstoelen zitten u en uw bijrijder altijd goed! Met de krachtige xenonverlichting rijdt u ontspannen in het donker. Ook 17 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, warmtewerend glas, dakspoiler en in delen neerklapbare achterbank horen tot de voorzieningen op deze auto.
De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Functies activeren en storingen opsporen? Bij deze auto gaat het eenvoudig via uw smartphone. Overal en altijd. In deze auto beschikt u natuurlijk over een full map navigatiesysteem. Het audiosysteem biedt glasheldere geluidskwaliteit. U bedient dit veilig, via het stuurwiel of met spraakbediening. De automatische airconditioning zorgt voor een behaaglijk klimaat in de auto. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! De uitrusting van deze auto is met schakelpaddles aan het stuur, cruise control, isofix-aansluiting, usb-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer behoorlijk compleet.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A4 Avant samen. Een noodsituatie? Dan is remmen cruciaal. Daarom heeft deze Audi A4 Avant Brake Assist als remondersteuning. De auto is ook uitgerust met hill hold functie en bandenspanningcontrolesysteem.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Nieuwsgierig geworden? Kom deze auto dan snel bij ons bekijken.
Heeft deze occasion uw interesse gewekt? vraag naar de mogelijkheden om deze auto te komen bekijken! (0512-524811)
Buiten openingstijden zijn wij telefonisch bereikbaar op 06 53 20 95 76
Alle informatie is onder voorbehoud van druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Controleer goed wat voor u van belang is!
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























