
Audi A4 Avant - 3.0 TDI quattro S-LINE B&O/VOLO-H/CRUISE/CLIMA/LMV/
Algemeen
| Prijs | € 3.250 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 401.692 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 09 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 12-TLG-5 |
| Datum deel 1 | 10-09-2008 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 176 kW (239 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1670 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Bandenmaat: 225/55 R16
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.265 kg
Afmetingen (LxBxH): 470 x 183 x 144 cm
Wielbasis: 281 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 176 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,8 l/100km (1 op 11,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,5 l/100km (1 op 18,2)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatiesysteem
- Audioinstallatie met CD-wisselaar
- Autotelefoonvoorbereiding
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Bi-xenon koplampen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Mistlampen voor
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Een hoge mate van degelijkheid, uitstekende wegligging en veel comfort; het zijn unieke eigenschappen waarmee Duitse auto's zich onderscheiden. De handgeschakelde zesversnellingsbak en de zescilinder motor maken het autorijden snel en comfortabel. Stoelverwarming is een plezierige extra in de auto. Binnen de kortste tijd is uw stoel behaaglijk warm. Dankzij de xenonverlichting profiteert u in het donker van een krachtige en heldere lichtbundel. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, halflederen bekleding, verstelbare lendensteunen en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging.
Prettig, altijd weten waar je moet zijn en hoe lang de rit nog duurt met het navigatiesysteem. De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Inparkeren en uitparkeren kost geen enkele moeite dankzij de parkeersensoren. Kilometers rijden met een exacte snelheid? Dan is de cruise control je vriend! Met lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en lederen versnellingspook is deze auto helemaal compleet.
Als u al weet dat dit de auto is die u wilt hebben, dan hoeft u niet langer te wachten. U kunt nu al besluiten om deze Audi te kopen. Wij reserveren de auto dan voor u en nemen zo snel mogelijk contact met u op.
VOLLEDIG ONDERHOUDEN AUDI A4 3.0!!! ORIGINEEL S-LINE UITGEVOERD, BANG & OLUFSEN, CRUISE/CLIMATE CONTROL, RIJDT EN SCHAKELT GOED!
Auto gezien? Bij interesse gelieve telefonisch contact op te nemen.
Inruil van uw huidige auto is uiteraard mogelijk!
WIJ ZIJN UITSLUITEND OP AFSPRAAK GEOPEND 06-45507473
Bezichtiging uitsluitend op afspraak.
Aan de in de advertenties getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten worden ontleend. Al het getoonde is onder voorbehoud van invoerfouten.
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























