
Audi A4 Avant - 3.0TDI QUATTRO PRO LINE S| LEER| CLIMA| NAVI| CRUISE
Algemeen
| Prijs | € 7.650 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 368.950 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 02 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 1-SJK-80 |
| Datum deel 1 | 12-06-2009 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,30 sec |
| Motorvermogen | 155 kW (211 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1710 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | juni 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kanaal A NZ 122
7881KM Emmer-Compascuum
06-23650714
www.autohandel-oosting.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2008 - jan. 2011
Referentienummer: 1730
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Semi-automaat
Tankinhoud: 64 liter
Acceleratie (0-100): 6,3 s
Topsnelheid: 250 km/u
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieurkleur: Donker
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 186 g/km
Fijnstofuitstoot: 0 mg/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik in de stad: 9 l/100km (1 op 11,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 592 - € 621 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- autotelefoon voorbereiding
- CD-wisselaar
- Navigatie full map + hard disk
Exterieur
- bi-xenon koplampen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 18"
- lichtmetalen velgen 19"
- metaalkleur
- mistlampen voor
- S Line exterieur
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- lederen versnellingspook
- sportonderstel
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 3
- koplampreiniging
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- sperdifferentieel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Dit betreft een top onderhouden auto met een originele kilometerstand van 368dkm. Loopt, rijdt, schakelt zoals het hoort. Motor wordt aangedreven door een distributieketting die geen lawaai maakt zowel koud als warm. Auto is echt in top staat. Staat op 4 mooie all-season banden. Onlangs voorzien van een onderhoudsbeurt. Voorzien van een krachtige & betrouwbare 3.0 V6 TDI gechipt met een automaat die top schakelt. 2 sleutels, facturen & boekjes aanwezig. Instappen en rijden maar. Betreft een storingsvrije auto. Zeer fijne auto die klaar is voor veel plezier. Airco wordt koud.
Van binnen en buiten een nette auto met een super uitstraling. Mooie zwarte kleur icm 19" lm velgen en een S-Line pakket. Betreft een uitvoering die is voorzien van vele opties. 3X S-Line. Xenon. Half leer. Kuipstoelen. Zwarte hemel. Afneembare trekhaak. Airbags. Lederen stuurwiel. Groot scherm navigatie. Getint glas. Pdc. Climate Control. Mistlampen. 19" Lm Velgen. Chrome. Bluetooth. Stuurbekrachtiging. Bekerhouders. Boardcomputer. Lange Apk. Hoogte verstelbare stoel & stuur. Armsteun. Top onderhouden. Zeer sportief. Avant. Led. Dagrijverlichting. Etc. Etc.
Laat u zich niet afschrikken door de hogere km stand. Auto is echt top onderhouden door een erkend garage bedrijf. Geen verbruik van vloeistoffen. Zeer zuinig mee omgegaan. Draait ongeveer 290PK.
Lukt het op financieel gebied niet helemaal of komt een financiering / lease beter uit?
Wij kunnen alle zorgen voor u uit handen nemen en onze uiterste best doen om een passende lening/financiering aan te bieden voor zowel de particuliere als zakelijke klant.
Voor zelfstandig ondernemers is een Financial lease aanvraag veelal zonder jaarcijfers mogelijk. Ontvang binnen 24 uur een voorstel met uitstekende voorwaarden en het voordeligste rente voorstel.
Vraag naar de mogelijkheden binnen ons bedrijf!
Wij werken Bovag garantie pakketten & Autotrust garantie pakketten, vraag naar de mogelijkheden en opties die er zijn.
Bij interesse of vragen graag een bericht of bellen naar 06-33774631 of 06-23650714. Graag contact opnemen voor aanwezigheid of beschikbaarheid
Alle soorten inruil mogelijk!!!
Autobedrijf Berry Oosting & Roy Engels
Kanaal A Noordzijde 121
7881KM Emmer-Compascuum
Berry Oosting 06-33774631
Roy Engels: 06-23650714
Kijk eens op www.autohandel-oosting.nl voor het actuele aanbod
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























