
Audi A4 Avant - 35 150pk TFSI S edition Parkeerhulp plus | Stoelverwarming voorin | MMI navigatie plus MMI
Algemeen
| Prijs | € 28.995 |
| Prijs excl. BTW | € 24.361 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 100.609 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 04 maart 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | K-140-TF |
| Datum deel 1 | 04-03-2021 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Quantumgrijs metallic |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2020 - dec. 2023
Modelcode: B10
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 185 x 147 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 147 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): BOVAG 40-puntencheck: https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: Ames Zwijndrecht Langeweg 350 3331LG ZWIJNDRECHT, NL 078-6126755 http://www.ames.nl ames@leadnet.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Aluminium delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
Infotainment
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- schakelpaddles
- S Line exterieur
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
= Bijzonderheden =
Het is niet alleen de bouwkwaliteit waar Duitse auto's om bekend staan, maar ook de rijkwaliteiten. Dat merkt u achter het stuur van deze Audi A4 Avant. S-Line styling vertegenwoordigt de overtreffende trap in smaakvolle sportiviteit. In deze auto vindt u een benzinemotor en een automatische transmissie. Donkere en koude maanden? U zit altijd goed dankzij de stoelverwarming. De elektrische achterklep opent met een druk op de knop, zodat u gemakkelijk toegang heeft tot de bagageruimte. Natuurlijk behoren 18 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, sportonderstel, halflederen bekleding, warmtewerend glas en dakspoiler ook tot de uitrusting van deze complete auto.
Via het digitale dashboard bent u permanent op de hoogte van alle informatie die u nodig heeft voor een veilige rit. De speciale app verbindt met Connected Services, die de status van vitale functies bijhoudt en waarschuwt als u bijvoorbeeld moet tanken, de bandenspanning moet controleren of olie moet bijvullen. Voor de veiligheid op de weg is het goed dat u uw ogen op de weg kunt houden en uw handen aan het stuur. Want het audio-installatiesysteem, met DAB-ontvangst, en het full map navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. De electronic climate control zorgt onder alle omstandigheden voor een prettige temperatuur. Superstrak parkeren wordt een eitje dankzij de parkeersensoren. De Audi is standaard voorzien van: WIFI-hotspot, schakelpaddles aan het stuur, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Audi A4 Avant samen. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Dankzij veiligheidsvoorzieningen als hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem, bent u steeds veilig onderweg.
Tevens wordt deze auto geleverd met BOVAG Garantie. Indien u interesse heeft in deze Audi, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























