
Audi A4 Avant - 35 TDI Launch edition Sport/CARPLAY/LEDER/NAVI/NETTE STAAT
Algemeen
| Prijs | € 17.995 |
| Prijs excl. BTW | € 15.044 excl. BTW |
| Bouwjaar | Augustus 2020 |
| Kilometerstand | 206.834 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2026 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | P-050-HL |
| Datum deel 1 | 31-08-2020 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,50 sec |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1510 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 26 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en diesel)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 245/35 R19
Acceleratie (0-100): 8,5 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.160 kg
Afmetingen (LxBxH): 476 x 185 x 144 cm
Wielbasis: 282 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4 l/100km (1 op 25,0)
CO₂-uitstoot: 103 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 505 - € 529 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Spraakbediening
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Aluminium delen exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Geluidwerend glas
- LED achterlichten
- LED koplampen
- Sportonderstel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
Overig
- adaptive cruise control
- APP-Connect
- Bluetooth
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- draadloos oplaadbaar
- Elektrisch buitenspiegels
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- USB,AUX
= Bijzonderheden =
Nationale Auto Pas
Omdat wij zijn aangesloten bij de Nationale Auto Pas worden alle auto’s geleverd met een NAP certificaat. Zo hebt u de garantie dat de kilometerstand juist is.
Financiering
Het is mogelijk om de auto van uw keuze in termijnen te betalen. Informeert u gerust naar de tarieven en voorwaarden.
Aan de informatie kunnen geen rechten worden ontleend. De informatie kan onjuistheden of typefouten bevatten.
Groene Boom Auto's kan te allen tijde wijzigingen aanbrengen.
Ook uw inruilauto is bij ons van harte welkom!
Voor het maken van een afspraak om de auto te bezichtigen, of voor aanvullende informatie kunt u contact met ons opnemen:
Telefoon: 0639 341248
Of stuur een E-mail naar : info@groeneboomautos.nl
Openingstijden
We zijn van maandag t/m zaterdag geopend van 09:00 - 18:00 en op zondag zijn we op afspraak beschikbaar in de showroom.
Graag uw aandacht voor het volgende:
Auto's worden dagelijks verkocht uit ons voorraad. Graag het verzoek om alvorens uw bezoek te bellen of de auto nog beschikbaar is.
Graag tot ziens!
Bezoek ook eens onze website voor al onze occasions: www.groeneboomautos.nl
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























