
Audi A4 Avant - 35 TFSI Advanced Edition
Algemeen
| Prijs | € 24.250 |
| Prijs excl. BTW | € 20.549 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 120.185 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | R-997-KR |
| Datum deel 1 | 11-10-2022 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Manhattangrijs metallic |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: B10
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxB): 477 x 185 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Huisgarantie Okken 6 maanden:
Bij Autobedrijf Okken streven wij naar beste service en kwaliteit.
Daarom leveren wij deze occasion standaard met ons Autobedrijf Okken Huisgarantie pakket.
Dit bestaat uit:
- 6 maanden Autobedrijf Okken Huisgarantie (20.000 Kilometer)
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Gepoetst van binnen en buiten
- Vrijwaren inruil auto
- Tenaamstelling auto
Ben u geïnteresseerd in deze occasion, of heeft u vragen. Neem dan contact met ons op via.
Email: Verkoop@autobedrijfokken.nl
TEL: 0592-261225 ( Keuze 2 )
Whatsapp: 06-30800675
Dit afleverpakket bevat: Nieuwe APK; Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Meer informatie
Neem voor meer informatie contact op met Jordy Hamminga
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Velgen, gegoten lichtmetaal 7,5J x 17 "5-arm-dynamiek"-design (V17)
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling aluminium (3S1)
- dakspoiler
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter (PX2)
- LED achterlichten
Infotainment
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi sound system (9VD)
- Audi virtual cockpit (9S9)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus (7X2)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Rookvrij
- start/stop systeem
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
- Wettelijke garantie
= Bijzonderheden =
Huisgarantie Okken 6 maanden (standaard) - € 0,-
Bij Autobedrijf Okken streven wij naar beste service en kwaliteit.
Daarom leveren wij deze occasion standaard met ons Autobedrijf Okken Huisgarantie pakket.
Dit bestaat uit:
- 6 maanden Autobedrijf Okken Huisgarantie (20.000 Kilometer)
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Gepoetst van binnen en buiten
- Vrijwaren inruil auto
- Tenaamstelling auto
12 maanden BOVAG garantie - € 695,-
Bij Autobedrijf Okken streven wij naar beste service en kwaliteit.
Daarom leveren wij deze occasion af met 12 maanden BOVAG garantie
12 maanden BOVAG garantie:
- 12 maanden BOVAG garantie (25.000 Kilometer)
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- Minimaal 1 jaar APK
- Gepoetst van binnen en buiten
- €25,- aan brandstof
- Vrijwaren inruil auto
- Tenaamstelling auto
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
































