
Audi A4 Avant - 35 TFSI Business Edition / Automaat / Afn. Trekhaak (1.500KG) / Carplay / Camera /
Algemeen
| Prijs | € 26.900 |
| Prijs excl. BTW | € 22.628 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 92.019 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-129-GV |
| Datum deel 1 | 26-05-2021 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Terra Grey Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jul. 2020 - jun. 2021
Modelcode: B10
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxBxH): 487 x 185 x 147 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 145 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Afleverpakket Select Compleet: 12 maanden BOVAG garantie. Onderhoudsbeurt volgens schema. 12 maanden 24/7 vakgarage pechhulp Europa. Minimaal half volle tank brandstof. Airco service Nieuwe APK (indien nodig)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Jacob Schaap Select B.V. Traktieweg 4 8304BA EMMELOORD, NL 0527616752 http://www.jacobschaap.nl select@jacobschaap.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- LED koplampen
- Aluminium delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Armsteun voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Stuur verstelbaar
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Hill hold functie
Overige
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- schakelpaddles
- smartphone integratie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
Jacob Schaap Select is onderdeel van de automotive groep Jacob Schaap / Van der Schaaf / Botman / de Reefhorst met officiële dealer schappen van Jaguar, Land Rover, Suzuki, Toyota en Volvo.
Vanuit onze Jacob Schaap Select vestiging in Emmeloord bieden wij u jonge gebruikte kwaliteits-occasions aan van alle merken. Mocht uw auto er niet tussen staan kunt u vrijblijvend een zoekopdracht plaatsen.
Graag tot ziens aan de Traktieweg 4 in Emmeloord!
Jacob Schaap Select B.V.
0527-616752
select@jacobschaap.nl
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























