
Audi A4 Avant - 35 TFSI S edition 150pk | Panoramadak | 18 inch Lichtmetalen velgen | Stoelverwarming | sf
Algemeen
| Prijs | € 42.949 |
| Prijs excl. BTW | € 36.949 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2025 |
| Kilometerstand | 25.602 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 14 januari 2029 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | GXV-24-R |
| Datum deel 1 | 14-01-2025 |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Daytonagrijs pareleffect |
| Gewicht | 1495 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Skiluik
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: B10
Technische informatie
Koppel: 270 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 54 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.115 kg
Afmetingen (LxB): 477 x 185 cm
Wielbasis: 282 cm
Interieur
Interieur: Zwart-zwart-rotsgrijs, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,4 l/100km (1 op 15,6)
CO₂-uitstoot (WLTP): 162 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Basis (inbegrepen):
✓ Tenaamstelling van de occasion
✓ 12 maanden wettelijke garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); Wettelijke garantie (12 maanden garantie)
- Comfortpakket (€ 395 meerprijs):
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ 12 maanden BOVAG-garantie
✓ Minimaal 3 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerde kilometerstand
✓ Controle vloeistoffen, olie en bandenspanning
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis "): BOVAG garantie (12 maanden)
- Zekerheidspakket (€ 995 meerprijs):
✓ 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie
✓ Minimaal 12 maanden geldige APK
✓ Gegarandeerd 7.500 km of 6 maanden
onderhoudsvrij rijden
✓ Uitgebreide 130-puntencheck
✓ Batterijtest met State of Health
(SOH)-certificaat
✓ Professioneel gereinigd
(binnen en buiten)
✓ Volle tank of volledig opgeladen accu
✓ Mobiliteitsgarantie*
✓ 2 dagen gratis vervangend vervoer
+ Gratis eerste jaar a-point loyaliteit
(t.w.v. € 437,50)
Profiteer van gratis voordelen zoals zomer- en
winterchecks en APK.*
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basis "): BOVAG garantie (12 maanden); 18 maanden a-point Zekerheidsgarantie (18 maanden garantie, 40.000 km garantie)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Daytonagrijs Pareleffect (6Y6Y)
- lichtmetalen velgen 18"
- Panoramadak, glas, elektrisch bedienbaar (3FU)
- S Line exterieur
- Aluminium raamlijsten (4ZB)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dakspoiler
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED-koplampen incl. dynamische knipperlichten achter (PX2)
- LED achterlichten
- Optiekpakket zwart plus (4ZP)
- Privacy glas (donker getinte ramen) (QL5)
- Spiegelkappen in carrosseriekleur (6FA)
Infotainment
- MMI navigatie plus (7UG)
- Audi sound system (9VD)
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- Digitale radio ontvangst (QV3)
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- telefoonintegratie
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Stoelverwarming voorin (4A3)
- 4-voudig instelbare lendensteunen in de voorstoelen (7P1)
- achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- aluminium interieur afwerking
- armsteun voor
- Automatisch dimmende binnenspiegel, frameloos (4L6)
- Driespaaks lederen sportstuur, afgevlakt aan de onderzijde, multifunctioneel plus (2PF)
- elektrische ramen voor en achter
- Hemelbekleding in zwart (6NQ)
- Interieuraccenten hoogglans zwart (GT6)
- lederen stuurwiel
- Lichtpakket plus met ambient lighting (QQ2)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstoelen voor (Q1D)
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp plus (7X2)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- Verkeerstekenherkenning d.m.v. camera (QR9)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Sportonderstel (1BE)
- start/stop systeem
Hoeveel kost een Audi A4 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























