
Audi A6 Avant - 3.2 FSi quattro S-line|Schuifdak|Stoel vw|Xenon|
Algemeen
| Prijs | € 4.995 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Kilometerstand | 356.104 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | K-231-RF |
| Datum deel 1 | 19-05-2005 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,40 sec |
| Motorvermogen | 188 kW (256 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3123 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1715 kg |
| Trekgewicht max | 1900 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | maart 2005 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Rijk uitgeruste Audi A6 3.2 V6 Quattro met o.a. Bose Audio, Schuif/kanteldak, Xenon verlichting, Memory stoelen, APK 03-2027 !!
Audi A6 Avant 3.2 FSi quattro S-line|Schuifdak|Stoel vw|Xenon|
- Kenteken: K-231-RF
- Merk: Audi
- Model: A6 Avant
- APK tot: 10-02-2027
- Tellerstand: 356104 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2005
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 3123 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: AUK
- Vermogen: 188 kW / 256pk
- Ledig gewicht: 1715 kg
- Max. trekgewicht: 1900 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 11 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 186 cm
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 307 - 335 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 4
Pakket: S Line pakket1
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportonderstel
- Stuur leder
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Getint glas
- Glazen schuifdak
- Koplampreiniging
- Lichtmetalen velgen 18"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Xenon koplampen
Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audioinstallatie met CD-speler
- Autotelefoon voorbereiding
- Bestuurders-informatie-systeem
- CD-wisselaar
- Navigatiesysteem
- Radio CD speler
- Stuur multifunctioneel
- TV-ontvanger
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-scheidingsnet
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Hoofdsteunen voor en achter
- Lederen versnellingspook
- Lederen/stof bekleding
- Microvezel bekleding
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Zonnescherm(en)
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) achter
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Bom volle Audi A6 Avant 3.2 Fsi Quattro S-line
APK 03-2027 (nieuw)
Recent groot onderhoud gehad.
2 sleutels aanwezig.
4 nieuwe banden 20 inch
Onderhoud boekjes aanwezig.
Nette en goed rijdende auto!
Laat het ons meteen weten als u interesse heeft in deze auto, dan kunnen we een afspraak maken om u de auto te demonstreren.
Al onze voertuigen worden standaard afgeleverd met:
-Minimaal 6 Maanden APK
-Tenaamstelling
-Onderhoudscheck
Wij rekenen geen afleverkosten op de genoemde prijs.
voor vragen mail info@jm-occasions.nl of bel/whatsapp 0630165442
Inruil van u huidige auto/motor/scooter is mogelijk.
Eventueel financiering mogelijk.
neem hiervoor contact op of kijk op de website www.jm-occasions.nl
Ondanks dat wij veel zorg en aandacht besteden aan de inhoud van onze advertenties is het mogelijk dat de getoonde inhoud onvolledig of onjuist is. Aan de inhoud kunt u geen rechten ontlenen.
JM occasions
Neereind 1a
3998 WJ schalkwijk
0630165442
jm_occasions@outlook.com
www.jm-occasions.nl
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























