
Audi A6 Avant - 35 TDI S EDITION / CARPLAY / TREKHAAK / 21INCH / PANO / RIJKLAAR
Algemeen
| Prijs | € 23.900 |
| Bouwjaar | Januari 2020 |
| Kilometerstand | 224.894 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 18 februari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | J-756-PB |
| Datum deel 1 | 01-12-2020 |
| Topsnelheid | 219 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 120 kW (163 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1968 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1685 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | juli 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airbag. zijdelings voor 2x
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Alarminstallatie
- Centr. deurvergr. handbediend
- Centr. deurvergr. afstand.
- ESP
- Warmtewerend getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Startonderbreking
- Traction Control
- Airconditioning. handbed.
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen achter
- El. verst. voorstoelen
- Verstelbaar stuur
- Lederen bekleding
- Panorama dak
- Regensensor
- Stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging
- Xenon-koplampen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD/MP3 speler
- Lichtmetalen velgen
- Sportstoelen
- Deelbare achterbank
- Dakrails in autokleur
- Trekhaak. afneembaar
- Bumpers in kleur carrosserie
- Airconditioning. automatisch 4 zone
- Radio DAB
- AUX-IN
- Bluetooth
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Schuif-kanteldak elektrisch
- Bandenspanningscontrole
- Adaptieve cruise control
- Start en Stop systeem
- Achteruit rij camera
- Sidespoilers/steps in kleur van carrosserie
- Achterspoiler in kleur carrosserie
- Park control voor en achter
- Elektrische achterklep
- APK bij aflevering
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Rokersvrije auto
- LED-koplampen
- LED-verlichting
- Armleuning midden voor
- Armleuning midden achter
- Lane assist
- Bekerhouders voor
- Bekerhouder achter
- El. verstelb. spiegels. verwarmd
- Buitenspiegels inklapbaar
- Lederen stuur
- Multifunctioneel stuur
- Buitentemperatuurmeter
- Velgen Alu. 20 inch
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Passag.stoel hoogte verstelbaar
- El. verst. best.stoel geheugen
- Kinderzitje voorbereiding ISOfix
- Comfort stoelen
Extra informatie
Auto Mulder biedt aan in OPDRACHT VAN KLANT / CONSIGNATIE een mooie Audi A6 AVANT 35 TDI S Edition uit bouwjaar 2020 met 224.894km op de teller. Auto verkeerd in zeer nette staat zowel optisch al technisch. Goed onderhouden auto, zuinig en betrouwbaar! Distributieriemset + Waterpomp vervangen bij 210.000 op 21-07-2025. Voor vragen graag telefonisch contact opnemen!
Welkom bij Auto Mulder – jouw betrouwbare partner in auto's!
Op zoek naar een betrouwbare occasion of professioneel onderhoud voor je huidige auto? Bij Auto Mulder, met meer dan 40 jaar ervaring, ben je aan het juiste adres. Wij zijn een nuchter, eerlijk familiebedrijf, waar de klant altijd op de eerste plaats komt. Bij ons ben je geen nummer, maar een gewaardeerde klant.
Waarom kiezen voor Auto Mulder?
- Persoonlijke aandacht: We luisteren naar je wensen en helpen je met advies op maat.
- Eerlijk en transparant: Geen verrassingen achteraf, we doen wat we beloven.
- Vakmanschap: Al drie generaties lang staan we voor kwaliteit in de autobranche.
Onderhoud en APK
Plan eenvoudig je onderhoud, reparatie of APK van maandag t/m vrijdag tussen 08:15 en 17:30, of op zaterdag tussen 09:00 en 13:00. Liever een andere dag? In overleg kan dat zelfs 7 dagen per week. Neem contact op en we regelen het!
Occasions met extra service
In overleg kan uw aangeschafte auto worden afgeleverd met een nieuwe APK. Daarnaast bieden we aantrekkelijke garantieopties op al onze occasions.
Meer dan alleen auto’s! Bij Auto Mulder kun je ook terecht voor:
- Zoekopdrachten en import
- Private lease en financiering
- Taxatie en schadeherstel
- Inkoop van alle merken
- Accessoires en autotransport
- Het direct op naam zetten van je nieuwe occasion
Kom langs en ontdek het zelf!
Bel ons gerust voor een afspraak of een vrijblijvende bezichtiging van onze occasions. Wij zijn bereikbaar via 06-83488605 of 074-2919114. Je bent van harte welkom bij Auto Mulder Hengelo, waar we zorgen dat je met een glimlach de weg op gaat!
Adres: Twekkelerweg 139, 7553 LV Hengelo
Contact: info@automulderhengelo.nl
- Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze advertentie -
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























