
Audi A6 Avant - 4.0 TFSI S6 Pro Line Plus | TOP-STAAT | NAVI | STOEL-VERW+KOEL | CAMERA | CRUISE | E-KLEP
Algemeen
| Prijs | € 26.987 |
| Bouwjaar | November 2015 |
| Kilometerstand | 209.046 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | TH-393-Z |
| Datum deel 1 | 17-11-2015 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,60 sec |
| Motorvermogen | 332 kW (451 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3993 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker grijs metallic |
| Gewicht | 1935 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | november 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: nov. 2014 - aug. 2018
Modelcode: C7
Technische informatie
Koppel: 550 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 75 liter
Acceleratie (0-100): 4,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.590 kg
Afmetingen (LxBxH): 506 x 187 x 149 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 224 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,6 l/100km (1 op 10,4)
Brandstofverbruik in de stad: 13,5 l/100km (1 op 7,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,3 l/100km (1 op 13,7)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 5
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 360 - € 394 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Harm Boelens Tsjerkestrjitte 3B 9271AK DE WESTEREEN, NL 0511424727 http://www.autobedrijfboelens.nl info@autobedrijfboelens.nl
Overige informatie
Onderhoudsboekjes: Digitaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Adaptief demping systeem
- Buitensp.elektr.inklap en aut. dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektronisch Sper Differentieel
- Keyless entry
- koplampreiniging
- Metaalkleur
- Parkeersensor voor en achter
- Sportonderstel
Infotainment
- Navigatie full map + hard disk
- Rondomzicht camera
- Audio installatie high end
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Luxe lederen bekleding
- Stoel ventilatie voor
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Comfortstoel(en)
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Zonnescherm achterruit
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Bandenspanningscontrolesysteem
Overige
- Adaptive air suspension (1BK)
- Automatische airconditioning met vier zones (9AQ)
- BOSE Surround Sound (8RY)
- Extra getint glas achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Matrix led koplampen
- Matrix LED koplampen (PXC)
- MMI navigatie plus met MMI touch (PNQ)
- S Line exterieur
- Stoelen, vóór verwarmbaar (4A3)
- Stoelventilatie voor (4D3)
- Stoelverwarming voor- en achterin (4A4)
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- Achterbank, in ongelijke delen neerklapbaar (3NZ)
- Anti-diefstal alarmsysteem (7AL)
- Audi dynamic steering (1N8)
- Bagageruimteklep, automatisch bedienbaar (4E7)
- Bluetooth
- Comfortstoelen voor met geheugen (PS8)
- Decoratielijsten, aluminium Delta (7TH)
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lendesteunen vóór, elektrisch verstelbaar (7P1)
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Parkeerhulp plus (7X2)
- schakelpaddles
- Sportonderstel (1BE)
- Sportstoelen voor A4 (PS1)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder (1XW)
- Sportstuurwiel, driespaaks multifunctioneel in leder met schakelpaddels (1XX)
- Stoelen vóór, elektrisch verstelbaar met geheugenfunctie bestuurdersstoel (PV3)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- Stuurwiel, elektrisch in hoogte- en diepte verstelbaar (2C7)
- Top view (KA6)
- Variabele stuuroverbrenging
- Zij-airbags achterin (4X4)
- Zonwering, mechanisch voor de achterruit en voor de achterzijruiten (3Y3)
= Bijzonderheden =
Auto verkeerd in zéér correcte staat, recent onderhoud gehad en keurig bij de dealer geweest.
Ketting recent vervangen door de dealer.
Graag even bellen voor bezoek, auto wordt op dit moment door ons zelf gebruikt.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























