
Audi A6 Avant - 40 TFSI 204pk Pro line | Trekhaak | Navigatie | PDC | Elektrische achterklep
Algemeen
| Prijs | € 33.950 |
| Prijs excl. BTW | € 29.005 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 88.350 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 13 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | T-933-DX |
| Datum deel 1 | 13-06-2023 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Manhattangrijs metallic |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | maart 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2025
Modelcode: C8
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 63 liter
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.310 kg
Afmetingen (LxB): 495 x 189 cm
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 7,2 l/100km (1 op 13,9)
CO₂-uitstoot (WLTP): 162 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Audi Approved (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): Audi Approved Plus
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, DE 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED koplampen
- aluminium delen exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lichtmetalen velgen 10-spaaks 18"
- metaalkleur
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- rijstrooksensor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- Wegklapbare trekhaak
= Bijzonderheden =
Deze Audi A6 Avant is volgens onze strenge dealereisen rijklaar gemaakt. Dat betekent dat hij klaarstaat voor vertrek en je de auto dezelfde dag na aanschaf in ontvangst kan nemen!
(voor meer informatie kun je contact opnemen met één van onze verkoopadviseurs)
Wij hebben je auto op 130 technische punten gecontroleerd. Moet de onderhoudsbeurt plaatsvinden binnen 6 maanden of 10.000 kilometer (afhankelijk van wat het eerst komt)? Dan hebben wij die alvast uitgevoerd. De binnen- en buitenkant van de auto is professioneel gereinigd en de auto heeft een volle tank brandstof / accu. Bovendien voorzien wij je Audi van 12 maanden Pouw-garantie, inclusief gratis pechhulp binnen heel Europa. Laat je het jaarlijkse onderhoud en de geadviseerde reparaties volgens voorschrift uitvoeren, dan houd je het recht op deze mobiliteitsgarantie.
Wanneer kom je bij ons langs?
Pouw is voor jou het bekende gezicht van Volkswagen, Audi, SEAT, Škoda, CUPRA en Volkswagen Bedrijfswagens. Wij zijn er voor je met de verkoop van nieuwe en gebruikte personenauto’s en bedrijfswagens. Verder staan we voor je klaar met onze werkplaatsen, leaseproducten, financierings- en verhuuractiviteiten en onze schadeherstelbedrijven. Klaar om samen met jou op weg te gaan. Je vindt onze vestigingen in Apeldoorn, Deventer, Hardenberg, Harderwijk, Kampen, Meppel, Rijssen en Zwolle.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























