
Audi A6 Avant - 40 TFSI S Edition Autom Half Leder Sportst Stoelverw Navi Camera Matrix LED Kopl Clima Cru
Algemeen
| Prijs | € 33.450 |
| Prijs excl. BTW | € 28.378 excl. BTW |
| Bouwjaar | Januari 2022 |
| Kilometerstand | 139.783 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 12 januari 2028 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-617-XL |
| Datum deel 1 | 12-01-2022 |
| Topsnelheid | 240 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 8,60 sec |
| Motorvermogen | 150 kW (204 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1984 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Daytona Grijs Metallic |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 255/40 R20
Acceleratie (0-100): 8,6 s
Topsnelheid: 240 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.310 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 189 x 146 cm
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 156 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad: 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen sportstuur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"""
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 20"""
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Grootlicht-assistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- S Line exterieur
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Extra getint glas
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Verkeersbord detectie
Overig
- 12V aansluiting in kofferruimte
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterruitverwarming
- achterruitwisser
- achter spoiler
- achteruitrijcamera
- Afdekking van de bagageruimte
- Afstand-Waarschuwing
- Alarm met afstandbediening
- Aluminium Inleg
- Ambiance Verlichting
- Android Auto
- Appel Car Play
- armsteun achter
- armsteun voor
- Audi Drive Select
- Audi Lane Assist
- Audi Pre Sense
- automatisch dimmende binnen spiegel
- AUX en USB Aansluiting
- bandenspanningscontrolesysteem
- Bleutooth Audio
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Bots Waarschuwing
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitentemperatuur meter
- bumpers en spiegels in car.kleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dealer onderhouden
- deelbare achterbank
- Digitaal Dashbord
- elek. ramen voor + achter
- elek. verstelbare voorstoelen
- Elektrische Achterklep
- Extra getint glas
- gordelspanners
- Groot Licht Assistent
- Hemelbekleding zwart Designo
- hill hold functie
- in hoogte verstelb. stoel(en)
- ISO-FIX
- Keyless Start
- koplampsproeiers
- Lane Depature Warning
- LED Achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- LED Koplampen
- Lendesteun electrisch verstelbaar in rugleuning van voorstoelen
- lichtsensor
- LMV 20 Inch
- Matrix LED Koplampen
- Memory Bestuurders Stoel
- Multi Contour Stoelen
- multimedia-voorbereiding
- nationale autopas
- Navigatiesysteem full map
- Optiek Zwart Pakket
- parkdistance control achter
- parkdistance control voor
- Parkeer Assistentie
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrookwisselhulp
- Schakel Flippers aan Stuur
- Sfeer Verlichting
- signaal vergeten verlichting
- S Line Exterieur
- S Line Interieur
- Snelheid Begrenzer
- Snelheid Waarschuwing
- sportinterieur
- Sport Modus
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stoelverwarming voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk (servotronic) met wieluitslagbeperking
- stuurwiel multifunctioneel
- Telefonie met Draadloos Opladen
- Telefoon met Bluetooth
- tiptronic
- toerenteller
- variable interval ruitenwisser
- Veiligheids-pakket (Rijstrooksensor met correctie, Verkeersbord detectie)
- Verkeersbord Herkenning
- Vermoeidheids Herkenning
- Virtual Cockpit
= Bijzonderheden =
Hele Mooie Complete Originele NL Schadevrije Dealer Onderhouden Audi A6 Avant 40 TFSI S Edition Automaat. Met een Nieuwprijs van 75000 Euro.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























