
Audi A6 Avant - 45 TDI quattro Design Pro S Line Plus|Pano|Luchtvering|360 Camera|Head-up
Algemeen
| Prijs | € 31.950 |
| Bouwjaar | Maart 2019 |
| Kilometerstand | 210.512 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 27 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-121-LK |
| Datum deel 1 | 28-03-2019 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,50 sec |
| Motorvermogen | 170 kW (231 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2967 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1865 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | juli 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Audi A6 Avant 45 TDI quattro Design Pro S Line Plus|Pano|Luchtvering|360 Camera|Head-up
20" Lichtmetalen velgen, 360° Camera, Cruise control adaptief, Elektrisch bedienbare achterklep, Elektrische stoelen met memory, Head-up display, Panoramadak, S Line pakket, Sfeerverlichting, Stoelverarming voor en achter, ...
- Kenteken: L-121-LK
- Merk: Audi
- Model: A6 Avant
- APK tot: 27-06-2026
- Tellerstand: 210512 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2019
- Transmissie: Automaat
- Kleur: zwart
- Bekleding: Leder
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 2967 cc
- Aantal cilinders: 6
- Motorcode: DDV
- Vermogen: 170 kW / 232pk
- Ledig gewicht: 1865 kg
- Max. trekgewicht: 2000 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 5.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Breedte: 189 cm
- Aantal sleutels: 3
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 679 - 713 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
- Bandenmaat voor: 255/40/20
- Bandenmaat achter: 255/40/20
Pakket: Assistentie Pakket
- Achteruitrij assistent
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detectie
- File assistent
- Kruisend verkeer detectie
- Rijstrooksensor met correctie
Pakket: Keyless pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
Pakket: Optie pakket
- Elektrisch zonnescherm achterruit
- Zonnescherm zijruiten
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Achterruitwisser
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas achter
- Keyless entry
- Kleur zwart
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 20"
- Panoramadak
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerend glas
Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie high end
- DAB
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Smartphone integratie
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco automatisch
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Memory stoelen
- Middenarmsteun voor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur leder
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Actieve noodgeval assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Connected services
- Dodehoek detectie
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Matrix LED koplampen
- Passagiersairbag
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- S Line exterieur
- Schakelpaddles
- Sfeerverlichting
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achterasbesturing
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Geinteresseerd en zou u graag een proefrit maken? Dan bent u van harte welkom in onze showroom te Groningen.
Graag verzoeken wij u om uw komst op voorhand kenbaar te maken, om teleurstelling te voorkomen en er zeker van te zijn dat de auto beschikbaar en aanwezig is. Uiteraard zijn avondbezichtigingen ook mogelijk.
Alle inruil mogelijk, voor een prijsbepaling vragen wij u contact met ons op te nemen.
Financiering en private lease mogelijk, informeer naar de mogelijkheden.
Mocht uw gewenste model en/of uitvoering toch niet in ons huidige collectie staan, dan gaan wij ook graag voor u op zoek. Wij kunnen voor u het complete proces van aankoop verzorgen.
Graag tot ziens bij Carré Automotive. Bel/Whatsapp of E-mail voor een afspraak en/of bezichtiging.
Carre Automotive
Duinkerkenstraat 9B
9723BN Groningen
0658858584
info@carreautomotive.nl
www.carreautomotive.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven.
Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie.
Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























