
Audi A6 Avant - 55 TFSI Quattro V6 3 x S Line Pano Leer vierwielbesturing Full Option
Algemeen
| Prijs | € 26.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 251.422 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 27-08-2018 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 5,30 sec |
| Motorvermogen | 250 kW (340 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 6-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2995 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1810 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 5,3 s
Topsnelheid: 250 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.480 kg
Afmetingen (LxBxH): 494 x 189 x 146 cm
Wielbasis: 292 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 167 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Brandstofverbruik in de stad: 9,5 l/100km (1 op 10,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,1 l/100km (1 op 16,4)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 333 - € 365 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio-installatie
- Audio installatie high-end
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Elektrisch verstelbare stuurkolom met geheugen
- Houtafwerking interieur
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sportstuur
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie
- Verwarmde voorstoelen
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"""
- "Lichtmetalen velgen 20"""
- 4-wiel besturing
- Achteruitrijcamera
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch met geheugen
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Geluidwerend glas
- Grootlicht-assistent
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Luchtvering
- Matrix LED koplampen
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- S Line exterieur
- Sluitbekrachtiging
- Sportonderstel
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Dodehoek detector
- Elektronisch sperdifferentieel (EDS)
- Extra getint glas
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
Overig
- Aanhanger-assistent
- Assistentie Pakket (Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, File-assistent, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie)
- Audi Design Selection ("Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19""", Houtafwerking interieur)
- Automatische niveauregeling
- File-assistent
- Head-up display
- •verzekering-financiering mogelijk
= Bijzonderheden =
De Audi A6 Avant 55 TFSI Quattro is een auto die luxe, sportiviteit en dagelijks comfort uitzonderlijk goed combineert. Zeker in een uitvoering met 3x S Line, panorama dak, lederen interieur en vierwielbesturing krijg je een stationwagen die zowel zakelijk als privé enorm indrukwekkend aanvoelt.
Wat direct opvalt aan deze A6 Avant is de rust en verfijning tijdens het rijden. De 3.0 V6 TFSI levert rond de 340 pk en zorgt voor krachtige, zijdezachte acceleraties zonder nerveus te worden. Dankzij Quattro-vierwielaandrijving heeft de auto ontzettend veel grip, ook bij regen of hogere snelheden op de snelweg. De combinatie met de automatische S tronic versnellingsbak maakt hem snel én comfortabel tegelijk.
De rijeigenschappen zijn misschien wel het sterkste punt van deze Audi. Ondanks zijn formaat voelt hij verrassend wendbaar aan, zeker met vierwielbesturing. Bij lage snelheden draait hij makkelijker in smalle straten en parkeerplaatsen, terwijl hij op hogere snelheid juist extra stabiel wordt. Op de snelweg zweeft hij bijna over het asfalt. De geluidsisolatie, luchtvering (indien aanwezig) en het hoogwaardige interieur geven hem een bijna limousine-achtig karakter.
Ook het interieur verdient veel lof. Audi staat bekend om zijn afwerking en in deze uitvoering voelt alles premium aan: het digitale dashboard, de schermen met haptische feedback, het zachte leder en de sfeerverlichting maken iedere rit bijzonder. Daarbij is de Avant praktisch met een grote kofferruimte, waardoor hij perfect is als gezinsauto én zakelijke kilometervreter.
Disclaimer
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Autodealers.nl of de adverteerder niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt U contact opnemen met de adverteerder (Tel: 0703830108).
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























