
Audi A6 Avant - RS 6 TFSI quattro | Pano | B&O | Stoel/Stuurverwarming | Matrix LED | HUD | ACC | Achterwi
Algemeen
| Prijs | € 169.950 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Kilometerstand | 19.241 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | AU-21-88 |
| Datum deel 1 | 11-10-2024 |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 3,60 sec |
| Motorvermogen | 441 kW (600 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 3996 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Mythos Black Metallic (donker zwart meta |
| Gewicht | 2050 kg |
| Trekgewicht max | 2100 kg |
| Trekgewicht onger. | 75 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | oktober 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2019 - jul. 2024
Technische informatie
Koppel: 800 Nm
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Tankinhoud: 73 liter
Acceleratie (0-100): 3,6 s
Topsnelheid: 250 km/u
Max. dakbelasting: 100 kg
Wielbasis: 293 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 11,5 l/100km (1 op 8,7)
Staat
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Productveiligheid
Fabrikant: Trion Exclusive B.V. De Koppeling 9 6986CS ANGERLO, NL 0313 49 07 62 http://www.trionexclusive.nl info@trionexclusive.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegel(s) automatisch dimmend
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- koplampreiniging
- laser LED koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 22"
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 21"
- Matrix LED
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Head-up display
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Stoel ventilatie voor
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verwarmd
- Airco separaat achter
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelb. passagiersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Lederen interieurdelen
- Lederen versnellingspook
- Luxe lederen bekleding
- Sportstuur
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Overige
- achterasbesturing
- actieve noodgeval assistent
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- hemelbekleding microvezel
- Kruisend verkeer detectie
- kunstlederen interieurdelen
- lederen/microvezel bekleding
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- luxe lederen interieurdelen
- microvezel interieurdelen
- multimedia scherm standaard
- Premium sportstoelen
- Rijstrooksensor met correctie
- RS-designpakket (luxe lederen interieurdelen, microvezel interieurdelen)
- schakelpaddles
- sfeerverlichting
- S Line exterieur
- smartphone entry
- sportstuur leder
- stuurkolom elektrisch verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
Hoewel wij de grootste zorg besteden aan de samenstelling en actualiteit van onze advertenties, kan het voorkomen dat er onjuistheden, typefouten of wijzigingen in uitvoering, specificaties of prijs zijn ontstaan.
Aan de inhoud van deze advertentie kunnen derhalve geen rechten worden ontleend. Voor de meest actuele informatie omtrent het voertuig, de uitvoering en beschikbaarheid adviseren wij u altijd vooraf contact met ons op te nemen.
Trion Exclusive behoudt zich het recht voor om zonder voorafgaande kennisgeving wijzigingen aan te brengen in advertenties, prijzen en specificaties.
Hoeveel kost een Audi A6 Avant verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























