
Audi A6 Limousine - 1.8 TFSI Ultra S-Line / Led / Trekhaak / Half Leder / Stoelverwarming / Navi / Cruise / Pd
Algemeen
| Prijs | € 21.400 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 70.945 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | NF-339-S |
| Datum deel 1 | 20-04-2017 |
| Topsnelheid | 233 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,90 sec |
| Motorvermogen | 140 kW (190 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1545 kg |
| Trekgewicht max | 1700 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2017 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2017-04
Modeljaar: 2019
Prestaties
Topsnelheid: 233 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 493 x 187 x 145 cm
Wielbasis: 291 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 133 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5 l/100km (1 op 20,0)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Airbags voor
- Audiobediening op het stuur
- Automatische Stabiliteits Controle
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Gordijnairbags achter
- Gordijnairbags voor
- LED-Verlichting
- Lederen stuurwiel
- Meesturende koplampen
- Middenarmsteun voor
- Stoelen in hoogte verstelbaar
- Stoelverwarming voor
- Telefoon
- Trekhaak met afneembare kogel
- Zij-airbags achter
- Zij-airbags voor
- Zwarte hemelbekleding
Hoeveel kost een Audi A6 Limousine verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























